Leicester – AS Roma: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV, stream online na żywo (28.04.2022)

zawodnik leicesteru w meczu PL

Gdzie oglądać mecz Leicester – AS Roma? Odpowiedź na to pytanie poznasz w poniższym artykule. Zdaniem bukmacherów bardzo mocnym faworytem są tutaj Anglicy, co niespecjalnie nas dziwi, gdyż na papierze jest to po prostu o wiele silniejsza ekipa. Czy to będzie miało swoje przełożenie na bezpośrednie starcie tych drużyn? Zobaczymy dzisiaj wieczorem!

baner od viaplay na ligę konferencji
fot. viaplay

Leicester – AS Roma, gdzie oglądać

W ćwierćfinale Ligi Konferencji Europy dojdzie dzisiaj do spotkania Leicester – AS Roma. Spotkanie angielskiej ekipy z włoską zapowiada się dość ciekawie, ponieważ obie ekipy mogą wystawić niemal najmocniejsze składy, a ich bezpośrednie starcie może oznaczać grę od bramki do bramki. Bukmacherzy twierdzą, że większe szanse na zwycięstwo mają gracze Leicester, ale czy to się przełoży na samo spotkanie?

Leicester – AS Roma, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Leicester – AS Roma będzie dostępna w aplikacji na telewizor od Viaplay. To nowy dostawca na naszym rodzimym rynku, który zadebiutował razem z początkiem sezonu 2021/2022 i na początku puszczał głównie spotkania Bundesligi, a później także europejskich pucharów. Dzięki naszej współpracy z tym operatorem transmisję z rywalizacji tych ekip obejrzysz za darmo!

Leicester – AS Roma, transmisja na żywo za darmo

Transmisja online z meczu Leicester – AS Roma będzie do obejrzenia za darmo w Viaplay, a jak odebrać voucher na 30 dni darmowego dostępu do tej platformy? To akurat jest proste, a wszystko dokładnie tłumaczymy w specjalnej instrukcji. Cały proces powinien Ci zająć maksymalnie kilka minut:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na nie
  3. Przejdź do sekcji sportowej
  4. Oglądaj mecz Leicester – AS Roma

Przy okazji sprawdź, jak możesz odebrać wysokie zakłady bez ryzyka u bukmacherów i grając razem z nimi zwiększ swoje emocje z oglądania starcia Leicester – AS Roma!

Leicester – AS Roma, transmisja online

Transmisja online z meczu Leicester – AS Roma będzie dostępna w Viaplay w wersji przeglądarkowej, w TV oraz w aplikacji na telefony. Ta jest dostępna na urządzenia z systemem Android oraz iOS, a więc praktycznie każdy powinien bez problemu mieć dostęp do tego. Jedyne co jeszcze potrzebujesz, to szybkiego i sprawnego internetu, który nie przerywa – jest to niezbędne, żeby komfortowo oglądać stream ze spotkania Leicesteru z AS Romą!

Leicester – AS Roma, kursy bukmacherów

Przed rozpoczęciem spotkania Leicester – AS Roma możesz jeszcze zerknąć na to, jakie kursy bukmacherskie na tę rywalizację przygotowali operatorzy. W ofercie polskich bukmacherów kursy na rynek 1X2 są takie:

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Leicester - AS Roma?

Rywalizację tych ekip będziesz mógł obejrzeć w Viaplay!

O której Leicester zagra z AS Romą?

Starcie Leicesteru z AS Romą będziesz mógł odpalić w Viaplay!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze