Legia – Widzew: kurs 200 na gola wybranej drużyny

Piłkarz Widzewa odzyskujący piłkę

Bez dwóch zdań hitem 7. kolejki PKO BP Ekstraklasy będzie klasyk pomiędzy Legią Warszawa, a Widzewem Łódź. Wie o tym także bukmacher Superbet, który z okazji tego spotkania umożliwił nowym graczom zagranie bramki dowolnej ekipy w tym meczu po kursie 200.00! Jeżeli nie macie więc jeszcze konta w Superbet, a chcecie skorzystać z takiej okazji, to sprawdźcie koniecznie poniższy artykuł!

kurs 200 na gola Legii lub Widzewa

Spotkanie Legii z Widzewem zapowiada się kapitalnie, a wielu typerów najpewniej wrzuci ten mecz na swoje kupony. Jeżeli dotychczas nie graliście w Superbet, to właśnie teraz możecie otworzyć swoje konto i prócz całego pakietu powitalnego, zgarnąć możliwość obstawienia zaledwie jednego gola Legii lub Widzewa po kursie 200.00! Podobnej promocji nie oferuje żaden inny operator, a wszystkie szczegóły zamieszczam poniżej:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na gola Legii lub Widzewa w meczu 7. kolejki PKO BP Ekstraklasy.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 400 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Wychodzi więc na to, że stawiając zaledwie 2 PLN na bramkę Legii lub Widzewa, macie możliwość zgarnąć aż 4 stówek w bonusie! Oczywiście faworytami rywalizacji będą piłkarze ze stolicy, którzy w tym sezonie grają bardzo ofensywny futbol i strzelają mnóstwo goli. Finalnie jednak wybór odnośnie zakładu na bramkę Legii lub Widzewa należy do Was. Ja ponownie zachęcam do korzystania ze specjalnej promocji od Superbet i życzę powodzenia w typowaniu!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze