Legia Warszawa – Zagłębie Lubin: kurs 150.00 na zwycięzcę meczu

Bonus Superbet na Legia - Zagłębie

Czas na ostatnią kolejkę Ekstraklasy. Przed nami wszystkie 9 spotkań o tej samej godzinie, co oznacza mnóstwo emocji. W jednym z pojedynków naprzeciw siebie stanie 3. i 8. drużyna tabeli. Obie ekipy są w dobrej formie, więc można spodziewać się naprawdę niezłego widowiska. To również świetna okazja dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w Superbet. Każdy z nich moe otrzymać dodatkowe środki na grę.

Superbet kurs 150,00 34. kolejka Ekstraklasy

Bonus 300 PLN za wskazanie wyniku 1X2 w meczu Legia – Zagłębie od Superbet!

Z okazji ostatniej, 34. kolejki Ekstraklasy, bukmacherzy przygotowali kilka interesujących promocji. Jedną z nich oferuje Superbet, gdzie na każdego czeka boost kursowy. Każdy, kto założy konto z kodem promocyjnym i spełni postawione w regulaminie wymogi, ma szansę na 300 PLN. Jedyne co trzeba zrobić, to podać poprawny typ na 1X2 w meczu Legia – Zagłębie. A jak konkretnie wyglądają warunki opisanej promocji? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Dokonaj pierwszego depozytu na kwotę przynajmniej 50 PLN
  4. Postaw zakład SOLO na wynik 1X2 w meczu Legia – Zagłębie
  5. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, a kurs – 1.14
  6. Jeżeli podasz poprawny typ, otrzymasz bonus 300 PLN!
Kupon na Legia - Zagłębie

Powyższy kupon to przykład, jak powinien wyglądać postawiony zakład. Jeżeli dalej nie jesteś pewny co do promocji, to zachęcam do zapoznania się z regulaminem dostępnym na stronie https://superbet.pl/wiki/300-pln-za-ostatnie-kolejki-052024.

Zaloguj się aby dodawać komentarze