Legia Warszawa – Zagłębie Lubin: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 25.05.2024

Legia - Zagłębie gdzie oglądać

Legia – Zagłębie Lubin: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W sobotnie popołudnie czeka nas ostatnia seria spotkań w Ekstraklasie. W jednym z pojedynków naprzeciw siebie stanie 3. i 8. drużyna tabeli, więc można być pewnym, że widowisko to będzie stało na naprawdę niezłym poziomie. A jeśli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Legia – Zagłębie, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Legia Warszawa – Zagłębie Lubin na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Legia Warszawa – Zagłębie Lubin? W naszym kraju nie ma zbyt wielu miejsc, żeby oglądać Ekstraklasę na żywo, a jedyną opcją jest Canal+ Sport. Warto więc rozważyć opcję przygotowaną przez tę stację, bowiem to tak naprawdę jedyne miejsce gdzie legalnie zobaczysz tak wiele meczów naszej rodzimej ligi. A samo opisywane spotkanie odbędzie się w sobotę. 25 maja o 17:30.

Legia Warszawa – Zagłębie Lubin gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Tak jak podałem nieco wyżej, stream online Legia Warszawa – Zagłębie Lubin będzie dostępny tylko w jednej stacji telewizyjnej. Poza dostępem na Canal+ Sport, możesz zobaczyć je także w Canal+ Online, gdzie dostępne są niemalże wszystkie spotkania Ekstraklasy. Warto również wspomnieć, że możesz skorzystać ze specjalnej promocji. Oto instrukcja:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Wykup subskrypcję i skorzystaj z pakietu promocyjnego
  3. Płać mniej przez okres 3 miesięcy
  4. Przejdź do sekcji TV i wybierz spotkanie Legia Warszawa – Zagłębie Lubin
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Gdzie oglądać Legia Warszawa – Zagłębie Lubin?

Jeżeli poznałeś już informacje na temat tego, gdzie oglądać Legia Warszawa – Zagłębie Lubin, to warto także przyjrzeć się bliżej temu, czego można spodziewać się po innych transmisjach live u bukmacherów. Mianowicie każdy z nich posiada dostęp do przynajmniej kilku rozgrywek piłkarskich, ale nie tylko. Zobaczysz także spotkania NHL czy NBA, a także turnieje tenisowe czy mecze siatkarskie. Oczywiście – po założeniu kont graczy i spełnieniu podstawowych wymogów możesz liczyć na zupełnie darmowe transmisje!

Zaloguj się aby dodawać komentarze