Legia Warszawa – Śląsk Wrocław: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.04.2024

Legia - Śląsk gdzie oglądać

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W niedzielne popołudnie czeka nas niekwestionowany hit w polskiej Ekstraklasie. Do walki staną drużyny, które cały czas liczą się w walce o tytuł, więc z pewnością będzie bardzo ciekawie! A gdybyś chciał zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Legia – Śląsk, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Legia Warszawa – Śląsk Wrocław na żywo? Z taką ofertą w naszym kraju na co dzień wychodzi tylko jedna stacja telewizyjna, a chodzi o Canal+ Sport. Warto więc rozważyć opcję przygotowaną przez tę stację, bowiem to tak naprawdę jedyne miejsce gdzie legalnie zobaczysz tak wiele meczów naszej rodzimej ligi. Ostatnio również w TVP można liczyć na najciekawsze pojedynki Ekstraklasy i dlatego też można zobaczyć zbliżające się hitowe starcie w Telewizji Polskiej. A opisywane spotkanie odbędzie się w niedzielę, 21. kwietnia o 17:30.

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Legia Warszawa – Śląsk Wrocław również będzie dostępny w kilku miejscach. Poza dostępem na Canal+ Sport, możesz zobaczyć je także w Canal+ Online, gdzie dostępne są niemalże wszystkie spotkania Ekstraklasy, ale też w TVP Sport, na stronie internetowej tej stacji. Warto również wspomnieć, że możesz skorzystać ze specjalnej promocji. Oto instrukcja:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Wykup subskrypcję i skorzystaj z pakietu promocyjnego
  3. Płać mniej przez okres 3 miesięcy
  4. Przejdź do sekcji TV i wybierz spotkanie Legia Warszawa – Śląsk Wrocław
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Gdzie oglądać Legia Warszawa – Śląsk Wrocław?

Jeśli już wiesz gdzie oglądać Legia Warszawa – Śląsk Wrocław, to warto przyjrzeć się temu, co można znaleźć wśród transmisji live u bukmacherów na rynku. W końcu niemal każdy z nich posiada prawa do pokazywania wielu interesujących meczów. Chodzi między innymi o rozgrywki piłkarskie, takie jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1 i Eredivisie, ale nie tylko, bowiem możesz śledzić również streamy z NBA czy NHL czy wiele spotkań siatkarskich i tenisowych.

Zaloguj się aby dodawać komentarze