Gdzie oglądac mecz Legia Warszawa – Śląsk Wrocław? Legia Warszawa meczem ze Śląskiem Wrocław zakończy 24. kolejkę polskiej Ekstraklasy. Gdzie oglądać to spotkanie? Transmisja live z Legia – Śląsk będzie dostępna na kilku kanałach grupy Canal+. To oczywiście płatny stream, ale jeśli użyjesz vouchera od eWinner to możesz obejrzeć ten mecz za darmo. Jak i gdzie oglądać spotkanie Legia Warszawa – Śląsk Wrocław? To wyjaśniamy w tym artykule!

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław, gdzie oglądać

Kiedy gra Legia Warszawa to od razu przed telewizorami jest większe zainteresowanie. Wszystko to sprawia, że na pewno jest wielu chętnych na to, żeby obejrzeć starcie Legii ze Śląskiem Wrocław. Dlatego proponujemy ci promocję eWinner, dzięki której uzyskujesz dostęp do transmisji za darmo. W jaki sposób? Wystarczy założyć konto u tego bukmachera z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE, a w zamian otrzymasz dostęp do Canal+ Online.

Po odebraniu vouchera możesz go aktywować w platformie Canal Plus Online. Tam pojawi się transmisja na żywo ze spotkania Legia – Śląsk. To jedyny darmowy sposób na to, żeby obejrzeć ten mecz.

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać Legia – Śląsk? Jak wspominaliśmy wcześniej, to mecz, który będzie transmitowany przez Canal+ Sport i pozostałe stacje należące do tej grupy. Dodatkowo możesz ten mecz obejrzeć na Canal+ 4K Ultra i Canal+ Sport 3. Pierwszy gwizdek arbitra przy Łazienkowskiej powinien wybrzmieć dzisiaj o godzinie 19:00. W tym miejscu sprawdź nasze typy na mecz Legia – Śląsk!

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław, gdzie oglądać na żywo za darmo

Jak obejrzeć Legia – Śląsk za darmo? Oczywiste jest to, że normalnie za Canal+ trzeba płacić. Dzięki voucherowi od eWinner spotkanie obejrzysz za darmo. Aby tak się stało musisz postępować zgodnie z naszą instrukcją:

  1. Zarejestruj się w eWinner korzystając z naszego linku promocyjnego: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Dokonaj wpłaty na konto i postaw pierwszy zakład
  3. Zweryfikuj konto użytkownika
  4. Zgłoś się do bukmachera po voucher, który możesz aktywować w platformie Canal Plus Online

Po rejestracji w eWinner możesz też zrobić typy dnia wykorzystując bonus powitalny: zakład bez ryzyka do 110 złotych!

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław, transmisja online

Gdzie oglądać mecz Legia Warszawa – Śląsk Wrocław w transmisjach online? W internecie pojedynek ten będzie dostępny tylko w serwisie canalplus.com i aplikacjach Canal Plus Online. M.in. możesz ją zainstalować na swój Smart TV.

Fot. PressFocus

FAQ

Kiedy jest mecz Legia - Śląsk?

Spotkanie 24. kolejki Ekstraklasy odbędzie się 7 marca tj. dzisiaj o godzinie 19:00.

Gdzie oglądać mecz Legia - Śląsk?

Jeśli zarejestrujesz konto w eWinner, to otrzymasz voucher na darmową transmisje meczu w Canal Plus Online.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze