Legia Warszawa – Lechia Gdańsk: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 04.11.2022

Bartosz Slisz, Flavio Paixao

Gdzie oglądać mecz Legia Warszawa – Lechia Gdańsk? W piątkowy wieczór w 14. kolejce Ekstraklasy dojdzie do starcia Legii z Lechią. Wojskowi liczą na przedłużenie serii dobrych występów i zanotowanie trzech punktów. Czy im się to uda? Jeśli chcesz to sprawdzić i obejrzeć ten pojedynek, w tym tekście dowiesz się, gdzie dostępna jest transmisja TV oraz stream tego starcia.

Starcie Legii z Lechią, rozgrywane w ramach Ekstraklasy można będzie obejrzeć w Canal+ Online! Jest to platforma streamingowa, oferująca transmisje meczów w internecie. Co trzeba zrobić, by uzyskać do nich dostęp?

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/go/canalplusonline
  2. Zaloguj się
  3. Wykup subskrypcję
  4. Skorzystaj z pakietu promocyjnego na pół roku z góry
  5. Zaoszczędź aż 144 PLN względem subskrypcji na jeden miesiąc
  6. Przejdź do meczu Legia – Lechia i oglądaj!

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk, transmisja na żywo w TV

Potyczka Legii Warszawa z Lechią Gdańsk odbędzie się w piątek, 4 listopada o godzinie 20:30. Gospodarze są faworytami tego pojedynku, więc ich jedynym celem będzie zdobycie tutaj trzech oczek. Chciałbyś wiedzieć, co obstawić w tym meczu? Sprawdź propozycje typów na Legia – Lechia. Jeśli chodzi zaś o transmisję TV, to mecz ten obejrzysz w Canal+ Sport 3!

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk: transmisja i stream online za darmo

Oprócz transmisji TV możesz skorzystać również z serwisu Canal+ Online, w którym dostępny jest stream live meczu Legia – Lechia. Jeśli cenisz sobie dowolność, co do miejsca oglądania meczu i chcesz móc śledzić sportowe wydarzenia dosłownie wszędzie, skorzystaj z oferty promocyjnej w Canal+ Online i oglądaj mecze Ekstraklasy na ekranie smartfona lub tabletu!

Gdzie oglądać Legia Warszawa – Lechia Gdańsk?

Mecz Legia Warszawa – Lechia Gdańsk obejrzysz w Canal+ Online! Ostatnie kolejki przed zbliżającym się Mundialem w Katarze będą bardzo emocjonujące, więc warto jest skorzystać z tego serwisu i mieć dostęp do wszystkich meczów Ekstraklasy! Pamiętaj również, że na naszym portalu znajdziesz codzienną dawkę analiz i typów na Mistrzostwa Świata 2022, które startują już 20 listopada!

Obrazek w tle: fot. Adam Starszynski / PressFocus

FAQ

🎯 Gdzie znajdę transmisję meczu Legia Warszawa - Lechia Gdańsk?

Mecz Legia – Lechia obejrzysz na żywo w Canal+ Online!

🎯 Kiedy odbędzie się mecz Legia Warszawa - Lechia Gdańsk?

Pojedynek ten odbędzie się 4 listopada o godzinie 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze