Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 12.05.2023

Carlitos kiwający obrońce Jagiellonii

Gdzie oglądać Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok? Są takie mecze PKO BP Ekstraklasy, które zwyczajnie trzeba obejrzeć. Jednym z nich jest rywalizacja dwóch, nie napawających się sympatią klubów  z Warszawy i Białegostoku. Spotkanie Legii z Jagiellonią będzie jednym z dwóch, piątkowych gier w PKO BP Ekstraklasie, a o tym jak zobaczyć je na żywo powiemy w poniższym tekście. Zapraszam więc serdecznie do lektury.

Legia – Jagiellonia, transmisja na żywo w TV

Nim zaczniemy właściwy tekst, chciałem jeszcze poinformować, iż wszystkie typy piłkarskie zagracie u bukmachera Forbet, o którym więcej przeczytacie tutaj. Legia Warszawa straciła co prawda szansę na mistrzostwo Polski, jednak na pewno będzie chciała zakończyć sezon 2022/23 jak największą ilością zwycięstw. A o wiktorię przeciwko Jagiellonii łatwo nie będzie, gdyż ekipa z Podlasia ostatnimi czasy prezentuje się bardzo dobrze! Tym bardziej warto będzie obejrzeć zmagania na żywo, a transmisję w TV znajdziecie zarówno w Canal+ Sport, jak i Canal+ Sport 3!

Legia – Jagiellonia: transmisja i stream online za darmo

Transmisja w TV to oczywiście nie jedyny sposób, w jaki będzie można obejrzeć ciekawe zawody Legii z Jagiellonią. Innym, wartym uwagi sposobem będzie skorzystanie z transmisji online dostępnej w internecie. Takowa będzie dostępna w internetowym serwisie Canal+, z którego to będziecie mogli skorzystać w legalny i bezpieczny sposób! Dostęp do niego nie jest co prawda darmowy, jednak za stosunkowo niewielkie pieniądze zyskacie możliwość oglądania wszystkich gier Ekstraklasy na żywo, w jakości HD i z polskim komentarzem! O szczegółach tej oferty więcej poniżej:

  1. Zarejestruj się w Canal+ Online z naszego linku: https://zagranie.com/goto/canalplusonline/
  2. Wykup subskrypcję
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej na 6 miesięcy
  4. Ciesz się emocjami piłkarskiej Ekstraklasy!

baner Ekstraklasa

Gdzie oglądać Legia – Jagiellonia?

Ostatnim, wartym polecenia sposobem na obejrzenie meczu Legia – Jagiellonia na żywo jest transmisja dostępna na telefony! Jeżeli na swoim smartfonie posiadacie system operacyjny IOS lub Android, to na takie urządzenie pobrać możecie legalną i bezpieczną aplikację Canal+, na której włączycie transmisję z meczu Legia – Jagiellonia z polskim komentarzem i na żywo! Opcji jest więc kilka, a ja na koniec zachęcę Was do sprawdzenia, jakie transmisje online oferują użytkownikom polscy bukmacherzy. Wielu emocji i miłego oglądania!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze