Gdzie oglądać mecz Legia Warszawa – Górnik Zabrze? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Spotkanie tych ekip na papierze wygląda na dość interesujące, bo to kluby ze sporymi markami. Czy Legioniści potwierdzą swoją wyższość nad rywalem i wygrają?

Legia Warszawa – Górnik Zabrze, gdzie oglądać

Zastanawiasz się, gdzie możesz oglądać mecz Legia Warszawa – Górnik Zabrze? Transmisja z tego spotkania będzie dostępna w kilku miejscach, m.in. w Canal+ Sport (TV) i Canal+ Online. Nie ma już jednak możliwości obejrzenia Ekstraklasy za darmo. Teraz trzeba zapłacić za dostęp poprzez wykupienie abonamentu – to jedyna, możliwa legalna opcja.

Legia Warszawa – Górnik Zabrze, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie Legia Warszawa – Górnik Zabrze będzie drugim starciem, jakie tego dnia czeka nas w Ekstraklasie. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze, ale czy to się przełoży na samo spotkanie? Na pewno warto będzie obejrzeć to starcie, bo zapowiada się ono dość interesująco. Przy okazji zobacz też, jakie są ciekawe bonusy bukmacherskie, z którymi warto grać.

Legia Warszawa – Górnik Zabrze, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania Ekstraklasy będziesz mógł oglądać w telewizji, gdyż prawa do tej ligi pozostały w Canal+ Sport. Na jakich kanałach telewizyjnych obejrzysz mecz Jagiellonia Białystok – Radomiak?

  1. Canal+ Sport 3
  2. Canal+ Sport

Legia Warszawa – Górnik Zabrze, transmisja online

Transmisja online z meczu Legia Warszawa – Górnik Zabrze będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać! Cały proces jest bardzo prosty i warto się tym zainteresować, bo dzięki temu nie musisz płacić za abonament!

Legia Warszawa – Górnik Zabrze, szanse na zwycięstwo

Według bukmacherów, którzy przygotowali ofertę na to spotkanie, większe szanse na zwycięstwo ma Legia, ale wiemy dobrze, że to nie zawsze ma swoje przełożenie na same spotkania. Czy Górnik sprawi niespodziankę?

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Legia - Górnik?

Spotkanie Legii z Górnikiem możesz obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Legia zagra z Górnikiem?

Legia zmierzy się z Górnikiem już o godzinie 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze