Legia Warszawa – Austria Wiedeń: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.08.2023

Makana Baku

Gdzie oglądać mecz Legia Warszawa – Austria Wiedeń? W czwartek o 19:00 rozegrany zostanie mecz Legii z Austrią Wiedeń w ramach eliminacji Ligi Konferencji Europy. Przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępna będzie transmisja TV oraz stream online tego starcia.

Legia Warszawa – Austria Wiedeń, transmisja na żywo w TV

Pojedynek Legii z Austrią Wiedeń rozegrany zostanie 10 sierpnia 2023 o godzinie 19:00 na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie. Legioniści teoretycznie będą faworytami tej rywalizacji, więc z pewnością liczą na wypracowanie sobie przewagi przed meczem rewanżowym. Chcesz przekonać się, jak Legia poradzi sobie z rywalem? Transmisję TV tego starcia znajdziesz w TVP Sport.

Legia Warszawa – Austria Wiedeń: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek pomiędzy Legią a Austrią Wiedeń możesz oglądać również w formie streamu online w Superbet, który jest jednym z bukmacherów oferujących transmisje live. Co trzeba zrobić, by uzyskać dostęp do transmisji online u tego operatora?

  1. Jeśli nie masz konta, załóż je linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się
  4. Zweryfikuj tożsamość
  5. To wszystko! Teraz możesz już korzystać ze streamów w Superbet TV!

Gdzie oglądać Legia Warszawa – Austria Wiedeń?

Mecz Legii z Austrią Wiedeń obejrzysz w Superbet TV. Jeśli natomiast chciałbyś przy okazji tego starcia zagrać o 400 PLN bonusu, to możesz skorzystać ze specjalnej promocji dla nowych graczy, którą przygotował wspomniany bukmacher. Po prostu załóż konto z naszym kodem, wpłać 50 PLN depozytu i zagraj singla na wygraną Legii, a jeśli trafisz, otrzymasz wspomniany bonus! Kliknij poniższy banner i skorzystaj z promocji. Powodzenia!

Legia - Austria boost Superbet

Obrazek w tle: fot. Norbert Barczyk / PressFocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze