Gdzie oglądać Legia II Warszawa – Wisła Kraków? We wtorek odbędzie się wiele ciekawych spotkań w Fortuna Pucharze Polski, które z pewnością warto zobaczyć na żywo. Dotyczy to choćby rywalizacji rezerw Legii z krakowską Wisłą. W poniższym tekście powiemy więcej o tym spotkaniu, a także przedstawimy dostępne transmisje i streamy online.

Każdy, szanujący się kibic polskiej piłki z pewnością powinien zainteresować się rozgrywkami Pucharu Polski. Jednym z najciekawszych, wtorkowych meczów w tych rozgrywkach będzie starcie pomiędzy Legią II Warszawą, a Wisłą Kraków. Mecz ten możecie obejrzeć w Polsat Box Go, a o tym jak zdobyć do niego dostęp przeczytasz poniżej:

  1. Załóż konto z następującego linku -> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj konto w przeciągu tygodnia
  4. W tym czasie zagraj jakikolwiek kupon
  5. Skorzystaj z czatu i zapytaj o Polsat Box Go
  6. Gdy dostaniesz voucher, aktywuj go na portalu Polsatu

Fuksiarz, polsatbox

Legia II – Wisła, transmisja na żywo w TV

Co prawda spotkanie rezerw Legii z Wisłą nie będzie transmitowane w TV, jednak nic straconego! Wyżej opisałem, w jaki sposób zdobyć dostęp do pakietu Polsat Box Go, co równa się z możliwością oglądania omawianej rywalizacji w platformie internetowej. Zdecydowanie warto skorzystać z faktu naszej współpracy z bukmacherem Fuksiarz i obejrzeć mecz Legii II Warszawa z Wisłą Kraków na żywo!

Legia II – Wisła: transmisja i stream online za darmo

Skoro już wiesz w jaki sposób otrzymać pakiet Polsat Box Go i obejrzeć spotkanie Legii II z Wisłą za darmo, to pozwól, że poinformuję, kiedy odbędzie się ten mecz, a co za tym idzie, o której godzinie włączyć stream online. Zawody w Warszawie rozpoczną się we wtorek, punktualnie o godzinie 16:15. Jeśli więc macie wolne popołudnie, to warto skorzystać z naszej współpracy z bukmacherem Fuksiarz i zobaczyć w akcji zawodników Legii i Wisły za darmo!

Gdzie oglądać Legia II – Wisła?

Omówiony wyżej pakiet Polsat Box Go daje swoim użytkownikom cały szereg możliwości – mówię tu o tym, że spotkanie rezerw Legii z Wisłą obejrzeć możesz na smartfonie z systemem IOS lub Android, ale także na laptopie, komputerze, czy TV z funkcją SMART! Jak więc widzisz, możliwości jest naprawdę dużo, a jeśli przed włączeniem transmisji zechcesz obstawić spotkanie Pucharu Polski, to koniecznie zerknij, którzy bukmacherzy oferują darmowe środki bez depozytu. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze