Shaquille O’Neal i Authentic Brands Group chcą współpracować z operatorem zakładów sportowych w celu uruchomienia swojej strony internetowej. Zakłady bukmacherskie online w Stanach Zjednoczonych rozwijają się bardzo szybko i nie powinno to nikogo dziwić, że legenda NBA chce w nie zainwestować. O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się sami z poniższego tekstu.

O’Neal zainwestuje w zakłady bukmacherskie online?

W Stanach Zjednoczonych zakłady bukmacherskie bardzo szybko się rozwijają. Dużo popularnych osób i firm coraz przychylniej do tego podchodzi, a teraz legenda NBA,  O’Neal również zamierza zainwestować w bukmacherkę. To były, znany koszykarz, który jest jedną z legend NBA. Wspomniane rozgrywki wygrał aż cztery razy. Karierę zakończył w 2011 roku. Amerykański idol złożył ostatnio wniosek o znak towarowy dla SHAQPOT i w planach ma prawdopodobnie uruchomienie własnej strony internetowej z zakładami sportowymi. W ramach oferty mają być prowadzone zakłady online, gry hazardowe i związane z tym usługi. Sama strona ma też oferować dużo różnych nagród, co ma nakłonić inne osoby.

Pieniądze i piłka nożna

Nie wiadomo jednak na ten moment, gdzie witryna miałaby działać. Bardzo możliwe jest to, że O’Neal i SHAQPOT będą musieli dostosować się do obecnych na rynku operatorów, gdyż Ci dość mocno zdominowali rynek. W Ameryce zakłady bukmacherskie online są bardzo popularne i trudno stwierdzić, jak dużo jeszcze jest miejsca na rynku. Całkiem możliwe też, że po początkowym sukcesie w USA, sama firma będzie chciała dążyć do ekspansji na resztę świata. Taka postawa udowadnia jednak, że branża rozwija się coraz mocniej.

Pamiętajcie też, że w zakładach bukmacherskich online z naszymi kodami promocyjnymi możecie odebrać szereg bonusów na start u operatorów, którzy są legalni w naszym kraju.

Zaloguj się aby dodawać komentarze