Legalni bukmacherzy stale szukają nowych możliwości marketingowych. Tym razem STS był oficjalnym sponsorem finałowych spotkań CS:GO podczas turnieju ESL Mistrzostw Polski.

ESL Mistrzostwa Polski i STS

ESL to najdłużej organizowany turniej o randze Mistrzostw Polski i jednocześnie cieszący się ogromną popularnością w kalendarzu imprez esportowych. W finałowej fazie turnieju wyłoniono dwie najlepsze drużyny w CS:GO, a także League of Legends. W rozgrywce Counter Strike’ wystąpiły takie jak: Virtus.pro, Aristocracy, x-komi sponsorowane przez STS AGO Esports. Poszczególne spotkania były transmitowane na platformie Twitch na żywo.

Warto odnotować, że to już kolejna akcja marketingowa w wykonaniu STS, w której firma zdecydowała się na wsparcie turnieju esportowego. W poprzednim roku operator zaangażował się w sponsoring FACEIT Major London. Jak widać, legalni bukmacherzy upatrują w e-sporcie ogromnych możliwości, dlatego też w najbliższym czasie można się spodziewać podobnych kontraktów.

Branża e-sportu w Polsce jeszcze nie jest tak popularna, jak w innych krajach świata, jednak mocno się rozwija, dlatego zainteresowanie legalnych bukmacherów nie może dziwić.

Od czterech lat aktywnie wspieramy zawodników indywidualnych, drużyny i organizacje esportowe. Angażujemy się także w sponsoring istotnych dla polskiej sceny esportu wydarzeń i turniejów. – Mateusz Juroszek, prezes STS.