Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Puchar Polski pozyskał nowego sponsora, którym jest bukmacher. Dzisiaj ponownie jesteśmy świadkami tego, że firma bukmacherska zacieśniła relacje z klubem sportowym. Tym razem chodzi o Raków Częstochowa. Jego sponsorem został forBET. Legalni bukmacherzy coraz częściej zostają sponsorami medialnych klubów i nie inaczej jest tym razem. Sprawdźcie nasze typy dnia, gdzie znajdziecie propozycje na mecze Rakowa. 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Legalny bukmacher forBET sponsorem Rakowa Częstochowa

Dość często jest tak, że legalny bukmacher zostaje czyimś sponsorem. Zazwyczaj takie firmy, jak forBET celują w dość znane marki i nie inaczej było tym razem. Warto przypomnieć, że przecież Raków współpracuje m.in. z bardzo znaną marką w świecie elektronicznym, jaką niewątpliwie jest x-kom. Teraz jego sponsorem został też forBET, co było przedstawione na konferencji prasowej. 

– Podpisanie umowy sponsorskiej z forBET to kolejny sukces naszego Klubu. Cieszymy się, że tak duży partner zdecydował się dołączyć do naszego zespołu i grać z nami! Wierzymy, że razem możemy dokonać wielkich rzeczy i wspólnie się rozwijać. Mamy nadzieję, że podpisanie umowy z forBET da nam impuls do osiągania kolejnych sukcesów i umocni Raków na piłkarskiej mapie Polski – powiedział Wojciech Cygan, prezes Rakowa Częstochowa.

forBET Raków grafika gramy razem

forBET pojawi się na strojach piłkarzy Rakowa, a w dniach meczowych przygotowuje kibicom specjalne atrakcje. Co więcej, pewnie na swojej stronie internetowej zamieści również ciekawe oferty do obstawiania meczów Rakowa Częstochowa. Na pewno kibice nie wyjdą na tym stratni, a większość powinna być zadowolona. Możecie na bieżąco obserwować nasze typy dnia, gdzie pojawią się analizy przedmeczowe ze starć Rakowa. 

W ramach działu “typy dnia” przygotowujemy dla was na bieżąco analizy z meczów piłkarskich, koszykówki, tenisa oraz innych dziedzin sportowych. Na pewno teraz będą tam też zdarzenia z udziałem Rakowa Częstochowa, a na Zagranie znajdziecie też najświeższe informacje ze świata sportu, esportu i hazardu, w tym bukmacherki. 

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze