Jak to mówią – nowy rok to nowe możliwości. Takie zdanie idealnie pasuje do bukmachera forBET, który z początkiem lutego postanowił podjąć nowe wyzwanie. Polski bukmacher rozpoczął współpracę z Runmageddonem, a tym samym został partnerem jednego z najbardziej ekstremalnych biegów. Co więcej forBET zamierza fundować atrakcyjne nagrody dla jego uczestników.

Nowy projekt biegowy „forBET Runners” – czas start

Legalny bukmacher forBET, który do niedawna kojarzony był wyłącznie z połączniem pasji do sportów i rozrywki, jaką zapewnia miłośnikom zakładów bukmacherskich. Od tego roku po raz kolejny będzie mógł pochwalić się postawieniem wysokiej poprzeczki innym firmom bukmacherskim w Polsce.

Połączenie sił z Runmageddon’em to odważna decyzja i nowy krok ku rozwojowi znanej firmy bukmacherskiej. Jako pierwszy bukmacher podpisał umowę i wszedł we współpracę z największym organizatorem biegów przeszkodowych na świecie. Formuła „Games” pod patronatem forBET jest rodzajem biegów na krótkich torach. Najlepszy zawodnik bądź zawodniczka zdobędzie nagrodę główną w postaci wyjazdu na Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

forBET RUNMAGEDDON

Organizatorzy imprezy są pozytywnie nastawieni do współpracy z polskim bukmacherem. Ich zdaniem forBET jest firmą, która wyróżnia się na tle innych i podchodzi kreatywnie do pasji, jaką stanowi sport.

Warto zaznaczyć, że forBET ruszył również z nowym projektem biegowym. Stowarzyszenie „forBET Runners” powstało z myślą o biegaczach. To wspaniała okazja do promocji marki, ale również do rozpowszechnienia sportów biegowych w Polsce. Należy przyznać, że forBET nie chce iść za tłumem i stawia na niekonwencjonalne podejście do sportu. Efekty współpracy będziemy mogli zobaczyć już na Zimowym Runmageddon Warszawa – Zakroczym, które rozpoczyna się 29 lutego 2020 roku.

Zdecydowani na wzięcie udziału w biegu? Jeśli tak podpowiemy Wam, że forBET zamierza nieco utrudnić trasę biegu i postawić na niej przeszkodę „forBET Komandos”. Za to na kolejnych eventach zagwarantuje stworzenie strefy forBET, w której możliwe będzie aktywne spędzenie czasu oraz wygranie zniżki na pakiety startowe!

forBET Komandos

Aby dowiedzieć się więcej o ofercie bukmachera kliknijcie link – forBET BONUS. Czekają na Was nowe promocje oraz wiele ciekawych wydarzeń sportowych. Nie czekaj i już dziś odkryj propozycje bukmachera forBET.