Legalni bukmacherzy w Polsce: lista, TOP 5, kody bonusowe

Legalni bukmacherzy w Polsce

Legalni bukmacherzy w Polsce, czyli operatorzy z licencją Ministerstwa Finansów, u których możesz grać bez obaw o konsekwencje prawne! Legalni polscy bukmacherzy w skrócie? Bonusy dla nowych klientów, bogata oferta, szybkie wypłaty i bezpieczeństwo – danych osobowych i transakcji.

Gdzie grać w tym miesiącu? Wybraliśmy najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce:

Legalni bukmacherzy lista

Wpisując w okno wyszukiwarki hasło: legalni bukmacherzy lista, na pewno chcesz, żeby któryś z portali podsunął Ci spis legalnych bukmacherów w Polsce, aby móc wybrać któregoś dla siebie. Sprawa jednak nie jest taka prosta, bo trzeba i tak zachować czujność – lista legalnych bukmacherów nie jest czymś stałym, ponieważ rynek zakładów bukmacherskich po zmianach w ustawie o grach hazardowych jest naprawdę dynamiczny. Na początku były czystki, a teraz sukcesywnie pojawiają się nowe podmioty.

Właśnie dlatego trzeba monitorować sytuację samodzielnie, a jeśli nie masz na to czasu albo ochoty, skorzystaj z naszej pomocy. Siedzimy w bukmacherce od lat, śledzimy wszystkie zmiany i na bieżąco informujemy o wszystkim naszych czytelników.

Legalni bukmacherzy Polska

Bukmacherzy online w Polsce

Legalni bukmacherzy w Polsce dzielą się na stacjonarnych i internetowych. Wiadomo, że Internet to dobrodziejstwo XXI wieku, dlatego spora część graczy regularnie korzysta z usług bukmacherów online w Polsce – w końcu łatwiej wyciągnąć telefon z kieszeni, zorientować się w ofercie i zagrać, niż tak zaplanować dzień, żeby udać się pod konkretny adres, do punktu stacjonarnego operatora, i dopiero tam obstawić zakład.

Legalni polscy bukmacherzy doskonale o tym wiedzą, dlatego inwestują w działalność online i robią wszystko, żeby ułatwić klientom życie typera.

bukmacherzy online w Polsce

Jak możesz wyżej zobaczyć, gracze mają już teraz naprawdę spory wybór operatorów, a z każdym miesiącem bukmacherów pojawia się więcej i więcej, a co za tym idzie – coraz więcej możliwości, zdarzeń, kursów, promocji, aplikacji… Gdyby analizować po kolei każdego bukmachera, można by oszaleć z nadmiaru informacji i w końcu pewnie skończyłoby się na przypadkowym wyborze, który mógłby nie do końca okazać się dobry.

Bukmacherka dla nas jest codziennością, dlatego nie jest tajemnicą, że znamy bukmacherów online w Polsce na wylot i… przygotowaliśmy ułatwienie dla wszystkich zagubionych, niezorientowanych i chcących po prostu założyć konto u dobrego bukmachera.

Wybraliśmy 5 najlepszych bukmacherów internetowych! (ranking regularnie aktualizujemy, gdy tylko coś się zmieni w ofercie operatorów)

 

Bukmacherzy online w Polsce: TOP 5

Oto pięciu najlepszych bukmacherów online – oceniając, pod uwagę wzięliśmy między innymi bonusy powitalne, promocje dla stałych graczy, wybór zdarzeń, płatności, stronę i aplikację mobilną.

STS

Firma STS Zakłady Bukmacherskie to największy operator w Polsce. Zapewniamy, że nieprzypadkowo grają u niego tysiące kibiców. Powód?

Chociażby bonus powitalny – nowi klienci, którzy wpiszą podczas rejestracji nasz ekskluzywny KOD: 1025PLN otrzymają jeszcze wyższy bonus na start!

Jeśli chcesz skorzystać, kliknij niżej i rozpocznij rejestrację:

 

Mocne strony:

 • wysoki bonus powitalny
 • przystępne warunki obrotowe
 • bardzo bogata oferta
 • jedna z najlepszych aplikacji mobilnych

 

PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie

W PZBuk każdy nowy klient otrzymuje darmowy zakład o wartości aż 60 PLN (10 PLN do odebrania w sklepie) na dobry początek. To NAJWYŻSZY darmowy zakład na rynku!

Jeśli chcesz odebrać bonus, kliknij w poniższy baner i podczas rejestracji wpisz KOD: 60PLN

 

Mocne strony:

 • Najwyższy darmowy zakład na start
 • Bogata oferta sportowa
 • Atrakcyjne, wysokie kursy

 

LV BET

Zakładając konto w LV BET otrzymujesz NAJWYŻSZY na rynku bonus powitalny od depozytu!

KOD REJESTRACYJNY: 1500PLN

Mocne strony:

 • Najwyższy bonus od depozytu na start
 • Błyskawiczne wypłaty w 10 minut (System LV BET Rapid Pay)
 • Oryginalny, ułatwiający grę interfejs

 

Totolotek

Nowi klienci Totolotka dostają DWA bonusy na start: freebet i bonus od depozytu!

Podczas rejestracji pamiętaj o KODZIE: 1111PLN

 

Mocne strony:

 • Promocja podwyższająca wygraną aż o 14%
 • Najlepsze kursy na najpopularniejsze zdarzenia
 • Totalizatory na zakłady piłkarskie

 

Fortuna

Dzięki naszej współpracy z Fortuną otrzymasz dostęp do specjalnej promocji powitalnej, niedostępnej dla innych.

Ekskluzywny KOD REJESTRACYJNY: 20free

 

Mocne strony:

 • Okolicznościowe Happy Hours – promocja podwyższająca wygrane
 • Transmisje telewizyjne przy meczach na żywo
 • Najczęściej chwalona przez graczy aplikacja mobilna

 

Legalni bukmacherzy w Polsce – co to znaczy?

Dlaczego wszędzie pojawia się hasło „legalni bukmacherzy w Polsce”? O legalnych bukmacherach stało się głośno za sprawą nowelizacji ustawy o grach hazardowych. Przed zmianami w prawie polscy gracze z powodzeniem obstawiali u zagranicznych operatorów, jednak po 1 kwietnia 2017 roku strony te zostały zablokowane.

Obecnie można grać wyłącznie u legalnych bukmacherów, oficjalnie zaakceptowanych przez Ministerstwo Finansów. Podmioty z zezwoleniem są zarejestrowane w Polsce, odprowadzają podatki, nastawieni są na polskich klientów i oczywiście propagują zasady odpowiedzialnej gry.

Jakiekolwiek obostrzenia prawne zazwyczaj kojarzą się z ograniczeniami, utratą tego, co wcześniej było fajne, korzystne. Ostatecznie gracze nie powinni narzekać. Legalni bukmacherzy w Polsce dynamicznie się rozwijają, poszerzają ofertę, robią wszystko, aby zrekompensować klientom obowiązkowy podatek.

Nasza ocena? Polscy bukmacherzy radzą sobie naprawdę dobrze, jest z czego wybierać!