Leeds – Southampton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.05.2024

Will Smallbone podający piłkę

Gdzie oglądać Leeds – Southampton? Już w tę niedzielę poznamy trzeci zespół, który awansuje do Premier League! W wielkim finale baraży, na stadionie Wembley zmierzą się drużyny Leeds United i Southampton. Jeżeli macie ochotę obejrzeć ten mecz na żywo, to w poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje o transmisji w TV i streamach online ze wspomnianej rywalizacji. Zapraszam więc do sprawdzenia.

Leeds – Southampton na żywo w TV

Spotkanie Leeds United z Southampton zadecyduje o tym, który klub zasili stawkę Premier League w sezonie 2024/25! Pawie w półfinale baraży pokonały Norwich, zaś Święci okazali się lepsi od WBA. Sam mecz finałowy na Wembley rozpocznie się 26. maja 2024 roku o godzinie 16:00 naszego czasu. Jeżeli jesteście w posiadaniu stosunkowo nowego odbiornika z funkcją SMART, to będziecie w stanie włączyć na nim transmisję w Viaplay. Nie jest to jednak darmowa opcja, gdyż miesięczny dostęp do usług na tej platformie kosztuje 55 PLN. Co wiadomo o bezpłatnych rozwiązaniach?

Leeds – Southampton gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli nie posiadacie wykupionego pakietu w Viaplay, a chcecie obejrzeć starcie Leeds – Southampton na żywo, to absolutnie nic straconego! W Internecie znajdziemy bowiem całkowicie legalne i darmowe streamy online z omawianego finału baraży. Przykładem jest najpopularniejszy bukmacher w Polsce – na platformie STS TV znajdziemy transmisję ze starcia Leeds – Southampton, a jedynym warunkiem jest zalogowanie się na swoje konto i zagranie dowolnego kuponu za najniższą nawet stawkę! Wszystko opisane jest z resztą pod spodem:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Leeds – Southampton i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Leeds – Southampton?

Przechodząc zatem do podsumowania tego krótkiego tekstu, okazuje się, że rywalizację Leeds – Southampton obejrzymy zarówno na żywo w TV, jak i w Internecie za sprawą streamu online w STS TV! Przedstawione wyżej rozwiązanie jest oczywiście całkowicie bezpieczne i legalne, a w dodatku pozwala zobaczyć spotkanie Pawi ze Świętymi za darmo! Dziękując powoli za poświęcone 2 minutki, polecam również zerknąć na pozostałe transmisje u bukmacherów. Powodzenia i wielkich emocji podczas niedzielnej batalii na Wembley!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze