Leeds – Newcastle: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 13.05.2023

Alexander Isak biegnący z piłką

Gdzie oglądać Leeds – Newcastle? Jak co sobotę, tak i tym razem angielska Premier League dostarczyć nam powinna masy emocji i wrażeń! Bardzo ważnym spotkaniem w kontekście zarówno walki o utrzymanie, jak i o czołowe pozycje, będzie to na Elland Road, gdzie miejscowe Leeds zagra z Newcastle United! Gdzie i w jaki sposób obejrzeć tą batalię na żywo? Przekonacie się o tym, czytając poniższy tekst, do czego serdecznie zapraszam.

Leeds – Newcastle, transmisja na żywo w TV

Nim zaczniemy, wspomnę tylko, że dowolne typy piłkarskie znajdziecie na naszej stronie! A spotkanie Leeds z Newcastle warto nie tylko obstawić, ale i obejrzeć. Pawie grają bowiem bardzo ciekawą, ofensywną piłkę, a spotkania z udziałem tej ekipy zwykle kończą się wieloma bramkami. Pawie o cenne punkty w kontekście walki o utrzymanie powalczą z czołowym zespołem Premier League, który bije się o miejsce na podium! Starcie to powinno być więc emocjonujące, a jego początek wyznaczono już na godzinę 13:30 polskiego czasu. Niestety transmisji w TV nie znajdziemy, jednak poniżej tłumaczę, jak zobaczyć owe zmagania na żywo!

Leeds – Newcastle: transmisja i stream online za darmo

Sposobem na obejrzenie zmagań na Elland Road będzie transmisja internetowa, a mówiąc prościej, stream online! Takowy będzie dostępny w internetowym serwisie Viaplay, który to operator w kampanii 2022/23 pokazuje absolutnie wszystkie potyczki angielskiej Premier League na żywo! Wszystko to oczywiście z polskim komentarzem i w jakości HD, a w dodatku całkowicie legalnie! Jeżeli nie słyszeliście wcześniej o serwisie streamingowym Viaplay, a chcecie cieszyć się dostępem do angielskiej ekstraklasy do końca kampanii, to zachęcam do postąpienia zgodnie z poniższą instrukcją:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Leeds – Newcastle

Gdzie oglądać Leeds – Newcastle?

Nim powiemy o ostatniej metodzie na włączenie meczu Leeds – Newcastle na żywo, zachęcę do sprawdzenia innych transmisji online u polskich bukmacherów! A wspomnianą metodą jest zainstalowanie aplikacji Viaplay na swój telefon z systemem IOS lub Android – wówczas mecz ten obejrzycie z każdego miejsca, a jedyne, czego będziecie potrzebować, to dostęp do sieci. Wielu emocji i miłego oglądania sobotniego spotkania Premier League!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze