Gdzie oglądać transmisję w TV oraz stream online z meczu Leeds – Manchester City? To spotkanie będziesz mógł obejrzeć już w tę sobotę o godzinie 18:30. Starcie obu drużyn zostanie pokazane na sportowych kanałach Canal+, ale istnieje również inna możliwość dzięki naszej współpracy z eWinnerem, o której przeczytasz poniżej, ponieważ rozdajemy voucher do Canal+ Online!

baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Leeds – Manchester City, gdzie oglądać

W sobotę ostatnim meczem Premier League będzie starcie Leeds – Manchester City. Obywatele zagrają na wyjeździe z drużyną Mateusza Klicha i zdecydowanie widać, że są faworytami, co pokazują m.in. kursy bukmacherskie, ale zdecydowanie nie możemy jeszcze niczego przesądzać. Na pewno będzie to dobre widowisko, a jak zastanawiasz się, gdzie je oglądać, to niżej Ci wszystko wytłumaczymy!

Leeds – Manchester City, transmisja na żywo w TV

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie możesz obejrzeć spotkanie Leeds – Manchester City to dobrze trafiłeś, bowiem mamy informacje, gdzie możesz obejrzeć ten mecz za darmo. To spotkanie będzie puszczone w Canal+ Sport 2. Co zrobić, jeżeli nie masz dostępu do tej telewizji? Wtedy możesz skorzystać np. z Canal+ Online, a jeżeli nie masz do tego dostępu, to niżej Ci pokażemy, jak go zdobyć!

Leeds – Manchester City, transmisja na żywo za darmo

Transmisję online z meczu Leeds – Manchester City będziesz mógł obejrzeć dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner. Za rejestrację u tego operatora dostaniesz możliwość odebranie voucheru, który pozwoli Ci oglądać spotkanie na tej platformie przez 30 dni i to bez żadnych dodatkowych opłat. Odebranie vouchera jest proste, co też pokazujemy tutaj:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie kupon
  4. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Leeds – Manchester City, transmisja online

Gdzie oglądać stream online z meczu Leeds – Manchester City? Starcie tych ekip zostanie pokazane również w przeglądarce oraz w aplikacji mobilnej Canal+ Online. Ta działa na urządzeniach z systemem Android lub iOS, więc możliwości jest sporo i każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. Na Zagranie znajdziesz ciekawe typy bukmacherskie, z których możesz korzystać i grając razem z nimi zwiększysz swoje emocje z oglądania!

Leeds – Manchester City, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się mecz Leeds – Manchester City możesz jeszcze sprawdzić, jakie są ciekawe kursy bukmacherskie wystawione przez operatorów. Zdaniem bukmacherów wygrać tutaj powinni Obywatele, ale czy faktycznie tak będzie?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 02:34.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać spotkanie Leeds - City?

Mecz Leeds z City będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i Canal+ Online!

O której Leeds zagra z Manchesterem City?

Start tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 18:30!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze