Gdzie oglądać Leeds – Chelsea? W tą niedzielę na boiskach Premier League zobaczymy w sumie 6 ekip, a jednym z najciekawszych spotkań powinno być to pomiędzy Leeds, a Chelsea. Domyślam się, że wielu polskich kibiców zechce włączyć transmisję na żywo, by zobaczyć w akcji Mateusza Klicha i jego kolegów. W tekście poniżej dowiesz się, o której odbędzie się to starcie i gdzie można je zobaczyć.

Sytuacja Mateusza Klicha w drużynie Leeds zmieniła się diametralnie i istnieje spora szansa, iż polski pomocnik zagra dziś przeciwko Chelsea. Mecz ten będzie można obejrzeć na żywo w serwisie Viaplay, a poniżej przedstawiam, w jaki sposób zdobyć dostęp do powyższej stacji:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Leeds – Chelsea

baner viaplay na PL

Leeds – Chelsea, transmisja na żywo w TV

Wyżej wyjaśniłem, w jaki sposób zdobyć dostęp do serwisu Viaplay, który pokaże spotkanie Leeds z Chelsea na żywo. Jeśli więc masz ochotę obejrzeć omawiane spotkanie, to wystarczy, że skorzystasz z naszego linku i zarejestrujesz się na podanym wyżej portalu, a następnie włączysz TV o godzinie 15:00 – właśnie wtedy rozpocznie się bowiem rywalizacja na Elland Road.

Leeds – Chelsea: transmisja i stream online za darmo

Skoro już wiesz, w jaki sposób zdobyć dostęp do Viaplay i obejrzeć spotkanie Leeds z Chelsea na żywo, to wypadałoby powiedzieć kilka słów o każdej z ekip. Leeds rozpoczął sezon naprawdę nieźle i po zdobyciu 4 oczek w dwóch pierwszych kolejkach ligowych, plasuje się na 6. pozycji w Premier League. Także Chelsea wywalczyła 4 punkty w dwóch poprzednich potyczkach i zajmuje 7. miejsce w lidze. Wszystko wskazuje więc na to, że niedzielne spotkanie będzie bardzo ciekawe i wyrównane. Tym bardziej warto więc włączyć transmisję na żywo i emocjonować się potyczką na Elland Road!

Gdzie oglądać Leeds – Chelsea?

Viaplay co rusz poszerza swoją ofertę i daje użytkownikom możliwość oglądania na żywo nowych i niedostępnych nigdzie indziej rozgrywek! I tak spotkanie Leeds z Chelsea obejrzeć możesz na smartfonie z systemem IOS lub Android, tudzież na komputerze, a przede wszystkim w telewizorze z funkcją SMART! Jeśli chcesz dowiedzieć się o innych transmisjach, które oferują polscy bukmacherzy, to zerknij tutaj. Miłego oglądania!

fot. Pressfocus

Kiedy odbędzie się mecz Chelsea z Leeds?

Mecz Chelsea z Leeds odbędzie się w niedzielę 15:00.

Gdzie obejrzeć spotkanie Leeds - Chelsea?

Spotkanie Leeds - Chelsea obejrzysz w Viaplay.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze