Gdzie obejrzeć mecz Leeds z Arsenalem? Tego dowiesz się właśnie z poniższego tekstu. Wracamy do ligowych zmagań, gdzie w Premier League dojdzie do rywalizacji tych drużyn. Będzie to jedno z nielicznych starć, jakie odbędą się w ten weekend. Większość została przełożona ze względu na pandemię COVID-19, dlatego warto będzie obejrzeć tę rywalizację.

Leeds – Arsenal: gdzie oglądać dzisiaj?

Arsenal po słabym początku sezonu teraz jest dość niespodziewanie na czwartym miejscu i walczy o europejskie puchary. Leeds z kolei walczy o utrzymanie, ale z taką formą na dłuższą metę może być o to trudno. Z taką formą goście nie mają co liczyć na utrzymanie. Jednak takie ekipy, jak Norwich, czy Burnley wcale wiele lepiej sobie nie radzą. Wiele osób stawia tutaj na Kanonierów i trudno się temu dziwić. W końcu na papierze wypadają lepiej niż ich rywale. Starcie tych ekip obejrzysz m.in. w Canal+ Online, a niżej tłumaczymy, jak możesz skorzystać z transmisji live u bukmacherów i odebrać voucher na 30 dni dostępu do Canal+ Online.

Leeds – Arsenal: gdzie obejrzeć za darmo?

Spotkanie Leeds – Arsenal będziesz mógł obejrzeć za darmo w Canal+ Online. Musisz jednak postępować dokładnie krok po kroku według poniższej instrukcji, którą przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję.

  1. Załóż konto w eWinnerze: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj swoje dane w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher
  6. Wykorzystaj voucher na 30 dni do Canal+ Online
  7. Oglądaj mecz

banner canal+ online w ewinner

Leeds – Arsenal: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Z całą pewnością spotkanie Leeds z Arsenalem będzie interesujące. W końcu to dość rozpoznawalne marki, które mają zdecydowanie większe ambicje niż obecne wyniki. Ich mecz możesz obejrzeć w TV na Canal+ Sport lub pobierając aplikację od Canal+ Online.

Leeds – Arsenal: stream na żywo online

Stream online ze starcia Leeds – Arsenal będzie dostępny m.in. na Canal+ Online, bo to właśnie ta platforma działa w oparciu o internet. Wysyła sygnał do odbiornika poprzez sieć, więc jedyne co potrzebujesz, to właśnie dostępu do internetu.

Leeds – Arsenal: zapowiedź meczu

W eWinner z kodem promocyjnym ZAGRANIE będziesz mógł odebrać ciekawe bonusy na start. To ważna informacja, bo dzięki nim możesz liczyć chociażby na zakład bez ryzyka. Zerknij również na kursy, jakie wystawili operatorzy na to spotkanie:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 02:53.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Leeds - Arsenal?

Spotkanie Leeds z Arsenalem będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Sport oraz Canal+ Online.

O której Leeds zagra z Arsenalem?

Leeds zmierzy się z Arsenalem już o godzinie 18:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze