Lechia Zielona Góra – Radomiak: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.11.2022

Lechia Zielona Góra - Radomiak gdzie oglądać

Lechia Zielona Góra – Radomiak: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream live? Spotkanie pomiędzy trzecioligowcem a ekipą z Ekstraklasy zapowiada się naprawdę ciekawie. Mimo że murowanym faworytem są goście, to w pojedynkach pucharowych takie niespodzianki zdarzają się bardzo często. Czy będzie tak i tym razem? Jeśli chcesz zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Lechia Zielona Góra – Radomiak, to wszelkie potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Lechia Zielona Góra – Radomiak gdzie obejrzeć

Zatem gdzie oglądać pojedynek Lechia Zielona Góra – Radomiak? Co ciekawe żaden z działających legalnie bukmacherów w naszym kraju nie ma praw do pokazywania spotkań Pucharu Polski. Jedyną opcją jest telewizja, ale tutaj też naprzeciw wychodzi jeden z bukmacherów. W Fuksiarzu po założeniu konta otrzymasz voucher na miesięczny dostęp do Polsat Box Go. To właśnie tam zobaczysz to, ale i każde inne spotkanie Pucharu Polski. Poniżej natomiast znajdziesz informacje na temat tego, co trzeba zrobić, aby aktywować konto w Polsacie:

  1. Załóż konto w Fuksiarzu z linku https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zweryfikuj konto gracza w ciągu siedmiu dni i obstaw dowolny zakład
  3. Napisz na czacie gracza z prośbą o voucher do Polsat Box Go
  4. Odbierz voucher i aktywuj go na stronie Polsatu

Lechia Zielona Góra – Radomiak, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Lechia Zielona Góra – Radomiak będzie zatem dostępne jedynie w telewizji. Tak jak wspomniałem prawa posiada Polsat Sport i to właśnie tam obejrzysz pojedynki Pucharu Polski. Jeśli więc jesteś fanem polskiej piłki, to warto zastanowić się nad wykupieniem dostępu do tej stacji. A gdybyś chciał poznać typy na mecz Lechia Zielona Góra – Radomiak, to znajdziesz je na naszej stronie internetowej.

500 zł bez ryzyka (50% zwrot na depozyt) + 200 zł cashback bez limitu + 40 zł Polsat Box Go Sport!

Lechia Zielona Góra – Radomiak gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek Lechii z Radomiakiem zobaczysz także w internecie. Będzie on dostępny w Polsat Box Go, do którego możesz otrzymać 30-dniowy darmowy dostęp, jeżeli założysz konto w Fuksiarzu. Wystarczy aktywować konto i poczekać na voucher. To wystarczy, aby oglądać wszystkie wydarzenia z pakietu sportowego na wspomnianej platformie. Natomiast mecz Lechia Zielona Góra – Radomiak odbędzie się w czwartek, 9.11 o godzinie 12:00.

Gdzie oglądać Lechia Zielona Góra – Radomiak?

A skoro już wiesz gdzie oglądać Lechia Zielona Góra – Radomiak, to warto przyjrzeć się jeszcze innym transmisjom live u bukmacherów. W końcu większość firm bukmacherskich na rynku posiada dostęp do przynajmniej kilku lig z Europy, które – po spełnieniu odpowiednich warunków – będziesz mógł oglądać za darmo. Chodzi między innymi o rozgrywki ligi francuskiej, hiszpańskiej, niemieckiej, portugalskiej czy włoskiej.

500 zł bez ryzyka (50% zwrot na depozyt) + 200 zł cashback bez limitu + 40 zł Polsat Box Go Sport!

Gdzie znajdę transmisje live z meczu Lechia Zielona Góra - Radomiak?

Stream online z tego starcia zobaczysz dzięki Fuksiarzowi.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze