Lechia Gdańsk – Stal Rzeszów: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.10.2023

Piłkarz Lechii przekładający piłkę

Gdzie oglądać Lechia Gdańsk – Stal Rzeszów? Lechia Gdańsk kontynuuje swoje starania o powrót do dobrej formy i oczywiście o ponowny awans do Ekstraklasy. Kolejnym jej rywalem na poziomie Fortuna 1. Ligi będzie Stal Rzeszów, a zatem rywal do prawdy nieprzewidywalny. W poniższym tekście znajdziecie wszelkie informacje na temat transmisji w TV i streamów online. Zapraszam więc do sprawdzenia.

Lechia Gdańsk – Stal Rzeszów na żywo w TV

W najbliższą sobotę, a więc 28. października 2023 roku na poziomie Fortuna 1. Ligi będzie nam dane zobaczyć 3 ciekawe spotkania! Rywalizacja w Gdańsku będzie pierwszym chronologicznie meczem, a to oznacza, iż rozpocznie się punktualnie o godzinie 15:00. Samo starcie zapowiada się bardzo ciekawie i powinno paść w nim kilka bramek. Jeżeli chodzi o transmisję w TV, to taki rodzaj niestety nie będzie dostępny na żadnym kanale. Można będzie jednak bez przeszkód skorzystać ze streamu online, o czym za sekundkę powiem więcej!

Lechia Gdańsk – Stal Rzeszów: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro zapowiedziałem już temat streamów online, to przejdźmy do jego szczegółów. W kampanii 2023/24 prawa do pokazywania spotkań Fortuna 1. Ligi posiada telewizja Polsat i to na jej serwisie internetowym, a więc na Polsat Box Go znajdziemy legalny i sprawdzony stream online w dobrej jakości i z polskim komentarzem! Minusem takiej opcji jest niestety fakt, że usługa i pakiet w Polsat Box Go jest dodatkowo płatny, a darmowych alternatyw na horyzoncie niestety nie widać. Już teraz polecam jednak sprawdzić aktualne kursy bukmacherskie na omawiane zawody:

Gdzie oglądać Lechia Gdańsk – Stal Rzeszów?

Ostatecznie okazuje się zatem, że transmisja z meczu Lechia Gdańsk – Stal Rzeszów będzie dostępna tylko i wyłącznie z jednego źródła i będzie nim serwis internetowy Polsat Box Go. Nie ma co się oszukiwać, że drugi poziom rozgrywkowy w Polsce nie jest najchętniej oglądaną ligą świata, dlatego nie mamy dostępnych wielu opcji i alternatyw. Kibice Lechii, czy Stali z pewnością skorzystają jednak z dostępnej opcji, a ja na sam koniec polecam zerknąć na transmisje bukmacherów, bo tam również znajdziecie interesujące mecze na żywo. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze