Gdzie oglądać mecz Lechia Gdańsk – Rapid Wiedeń? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Lechia dość niespodziewanie zremisowała przed tygodniem z Rapidem 0:0. Sprawa awansu jest więc otwarta, a teraz przed własną publicznością to polska ekipa ma nieco większe szanse. Czy uda się jej znaleźć w kolejnym etapie kwalifikacji do Ligi Konferencji?

Lechia Gdańsk – Rapid Wiedeń, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Lechia Gdańsk – Rapid Wiedeń za darmo? Transmisję z tego starcia będziesz mógł odpalić w TVP 2. Telewizja Polska pokaże spotkanie Lechii z Rapidem bez żadnych opłat na ogólnodostępnym kanale. Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 19:45, więc jest jeszcze sporo czasu do jej rozpoczęcia. Zanim czeka nas początek tej rywalizacji, to najpierw możesz jeszcze zerknąć na zakłady bez ryzyka u bukmacherów i grając razem z nimi zwiększyć emocje z oglądania, a jednocześnie nie martwić się o wynik meczu!

Lechia Gdańsk – Rapid Wiedeń, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie Lechia Gdańsk – Rapid Wiedeń będzie tego dnia drugim meczem polskich drużyn w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy. Gdańszczanie podejdą do tej rywalizacji w dobrych nastrojach, wypoczęci i mający wsparcie trybun. Na wyjeździe udało się im zremisować 0:0, więc u siebie mają predyspozycje do tego, aby awansować. Lechia w weekend odpoczywała, więc jest bardziej świeża niż Rapid, który grał z Ried.

Lechia Gdańsk – Rapid Wiedeń, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie część spotkań kwalifikacji do Ligi Konferencji możemy oglądać w TVP SPORT lub w TVP 1 i TVP 2. W przypadku tego starcia transmisja w telewizji będzie puszczona akurat na ostatnim z tych kanałów. Jeżeli nie masz do niego dostępu, to możesz skorzystać ze strony TVP SPORT, o czym więcej piszemy niżej!

Lechia Gdańsk – Rapid Wiedeń, transmisja online

Transmisja online z meczu Lechia Gdańsk – Rapid Wiedeń będzie dostępna na stronie TVP SPORT. To internetowa platforma streamingowa i serwis informacyjny od TVP, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia polskich ekip w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy. Co musisz zrobić, żeby z niej skorzystać? Najpierw należy wejść na jej stronę, a następnie wybrać transmisję.

Lechia Gdańsk – Rapid Wiedeń, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Lechia Gdańsk, ale różnica w kursach jest bardzo mała. Gdańszczanie zagrają u siebie, a do tego są głodni wygranej, ale czy to wystarczy, żeby ograć tak wymagającego rywala?

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 lipca 2022 19:42.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Lechia - Rapid?

Starcie Lechii z Rapidem będziesz mógł obejrzeć w TVP 2.

O której Lechia zagra z Rapidem?

Lechia zmierzy się z Rapidem już o godzinie 19:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze