Lechia Gdańsk – Polonia Warszawa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 24.04.2024

Transmisja z meczu Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa

Lechia Gdańsk – Polonia Warszawa: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W ostatnim środowym starciu na boiskach 1. ligi na placu boju spotkają się drużyny walczące o zupełnie inne cele. Gospodarze liczą na bezpośredni awans do Ekstraklasy, a goście o pozostanie na jej zapleczu. A gdybyś chciał dowiedzieć się gdzie oglądać Lechia – Polonia, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Lechia Gdańsk – Polonia Warszawa na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Lechia Gdańsk – Polonia Warszawa na żywo? Co ciekawe prawa do transmisji z meczów Fortuna 1. ligi posiada w naszym kraju jedynie Polsat Sport. Warto jednak zaznaczyć, że stacja ta oferuje tylko najciekawsze potyczki każdej serii spotkań. Nie powinno jednak dziwić, że na fanów spotkań z zaplecza Ekstraklasy będzie czekać transmisja z opisywanego starcia. Odbędzie się ono w środę, 24. kwietnia o 20:30 w Polsacie Sport Extra.

Lechia Gdańsk – Polonia Warszawa gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Ponadto stream online Lechia Gdańsk – Polonia Warszawa będziesz mógł zobaczyć w internecie. Taką opcję posiada Polsat na swojej platformie streamingowej Polsat Box Go. Tam możesz liczyć na wszystkie spotkania z zaplecza polskiej Ekstraklasy i to w naprawdę niezłej jakości. Wystarczy wykupić odpowiedni pakiet, a w zamian czeka na Ciebie każde starcie Fortuna 1. ligi

Gdzie oglądać Lechia Gdańsk – Polonia Warszawa?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Lechia Gdańsk – Polonia Warszawa, to warto także przyjrzeć się transmisjom live u bukmacherów na polskim rynku. W końcu u większości z nich można spodziewać się dostępu do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też z innych popularnych dyscyplin. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. To jednak nie wszystko, bowiem zupełnie za darmo będzie mógł śledzić także turnieje tenisowych, mecze siatkarskie, a także NBA czy NHL.

Zaloguj się aby dodawać komentarze