Lechia Gdańsk – GKS Tychy: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 04.05.2024

Piłkarz Lechii przyjmujący piłkę

Gdzie oglądać Lechia Gdańsk – GKS Tychy? Aktualny lider Fortuna 1. Ligi w sobotę stoczy kolejny pojedynek. Jeżeli ciekawi Was starcie Lechii Gdańsk z GKS-em Tychy, to w poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje na temat tego, gdzie i w jaki sposób zobaczyć na żywo wspomniany pojedynek! Zachęcam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Lechia Gdańsk – GKS Tychy na żywo w TV

Rywalizacja Lechii z GKS-em Tychy zapowiada się znakomicie i chyba śmiało można określić ją hitem Fortuna 1. Ligi! Wszak mówimy tu o starciu lidera rozgrywek z zespołem zajmującym w nich 3. lokatę. Sam mecz powinien być ciekawym i wartym obejrzenia na żywo widowiskiem. Start rywalizacji zaplanowany został na 4. maja 2024 roku o godzinie 17:30. Jeżeli chodzi o transmisję w TV, to oczywiście będzie można obejrzeć spotkanie 31. kolejki w takiej formie. W telewizji mecz Lechii z GKS-em znajdziemy na programie Polsat Sport 1, a za momencik opowiem również o streamach online!

Lechia Gdańsk – GKS Tychy, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Wyżej znaleźliście aktualne kursy bukmacherskie na rywalizację w Gdańsku, a teraz przechodzę do zapowiedzianej kwestii streamów online. Co prawda omawianego starcia nie znajdziemy na darmowych stronach takich jak STS TV, jednak rywalizację Lechii z GKS-em zobaczymy na oficjalnej platformie streamingowej telewizji Polsat. Niestety muszę natomiast dodać, że dostęp do Polsat Box Go nie jest darmowy, bo wcześniej należy wykupić miesięczną subskrypcję. Jeśli jesteście jednak kibicami Fortuna 1. Ligi, to warto zainteresować się tą opcją, ponieważ na wspomnianej platformie do końca sezonu zobaczymy wszystkie spotkania rozgrywek zaplecza Ekstraklasy!

Gdzie oglądać Lechia Gdańsk – GKS Tychy?

Pora więc krótko podsumować tekst o transmisji meczu w Gdańsku. Prawa do pokazywania spotkań Fortuna 1. Ligi w obecnej kampanii ma telewizja Polsat, jednak nie wszystkie mecze tych rozgrywek znajdziemy w formie transmisji w TV. Akurat rywalizacja Znicza z GKS-em będzie dostępna zarówno w telewizji, jak i w Internecie – w ramach pakietu na Polsat Box Go. Jeżeli w ten weekend chcecie obejrzeć większą ilość meczów, to polecam sprawdzić transmisje u bukmacherów. Ja dziękuję już za poświęconą uwagę i życzę jak najlepszych wrażeń z sobotniego meczu w Gdańsku!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze