Gdzie oglądać mecz Lechia Gdańsk – Akademija Pandev? Czy będzie transmisja w TV lub stream online? Na te pytania odpowiemy dokładnie niżej. Dzisiaj w eliminacjach do Ligi Konferencji czekają nas dwa mecze z udziałem polskich ekip, a jedną z nich jest Lechia, która zagra z Pandev. Sprawdź, gdzie obejrzeć to starcie w telewizji lub online!

Lechia Gdańsk – Akademija Pandev, gdzie oglądać

Dzisiaj w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy rozegrany zostanie mecz Lechia Gdańsk – Akademija Pandev, więc będziemy świadkami dobrego spotkania i te powinno przynieść nam spore emocje. Gospodarze na pewno są tutaj faworytami, ale nie mogą zlekceważyć gości, bo wiemy, jak to się kończyło w poprzednich latach. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:15, więc masz jeszcze trochę czasu, żeby sprawdzić, gdzie oglądać mecz Lechia Gdańsk – Akademija Pandev!

Lechia Gdańsk – Akademija Pandev, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja TV z meczu Lechia Gdańsk – Akademija Pandev? Transmisja w TV zostanie puszczona w TVP SPORT oraz w aplikacji na telewizory od tej telewizji. Ta jest do pobrania na wszystkie urządzenia z systemem Smart TV, a więc większość nowych telewizorów. Do działania aplikacji od TVP potrzebujesz jednak jeszcze sprawnego internetu, który zapewni Ci stream w wysokiej jakości.

Lechia Gdańsk – Akademija Pandev, transmisja za darmo

Jeżeli nie masz dostępu do TVP SPORT, a chcesz obejrzeć transmisję w TV lub online ze spotkania tych drużyn, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz bez przeszkód obejrzeć mecz tych drużyn na stronie internetowej TVP, gdzie będzie dostępna darmowa transmisja. Stream zostanie puszczony z polskim komentarzem, a start przewidziano na godzinę 20:10, czyli na pięć minut przed meczem.

Lechia Gdańsk – Akademija Pandev, transmisja online

Wyżej pisaliśmy o tym, gdzie obejrzeć Lechia Gdańsk – Akademija Pandev, bo transmisja online z tego starcia na pewno będzie szukana przez wiele osób. Hitowa rywalizacja będzie puszczona online legalnie jedynie w TVP SPORT oraz u partnerów tej telewizji. Pamiętaj, że korzystając z tego rozwiązania musisz mieć podłączony stały internet, który nie przerywa. Jak chcesz zwiększyć emocje z oglądania, to sprawdź proponowane przez nas typy dnia.

Lechia Gdańsk – Akademija Pandev, szanse na zwycięstwo

Zdecydowanie Lechia jest faworytem w tym spotkaniu, ale Pandev na pewno może tutaj poszukać swoich szans. Zanim rozpocznie się to starcie możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie przygotowali na nie operatorzy!
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 lipca 2022 11:14.
fot. pressfocus
Gdzie oglądać mecz Lechia - Akademija?

Spotkanie Lechii z Akademiją będziesz mógł obejrzeć w TVP SPORT.

O której Lechia zagra z Pandev?

Starcie zaplanowane zostało na godzinę 20:15.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze