Gdzie oglądać Lech Poznań – Widzew Łódź? Spotkanie poznańskiego Lecha z łódzkim Widzewem zakończy niedzielne granie na boiskach Ekstraklasy. Sam mecz jawi się jako naprawdę ciekawe widowisko, które z pewnością warto obejrzeć. W poniższym artykule poruszę temat dostępnych transmisji, a także streamów online. Jeśli jesteś ciekawy, gdzie będzie można zobaczyć starcie Lecha z Widzewem, to zapraszam do lektury.

Lech Widzew – gdzie obejrzeć?

Spotkania Ekstraklasy nie są łatwo dostępne, a dostęp do transmisji z nich jest niestety mocno ograniczony. Niektóre, hitowe spotkania pokazywane są w TVP Sport i także w przypadku meczu Lecha z Widzewem, to na tym kanale będzie można obejrzeć go na żywo. Spotkanie to zaplanowano na niedzielę, a dokładniej rzecz ujmując, na godzinę 17:30!

Lech – Widzew, transmisja na żywo w TV

Tak, jak wspomniałem wyżej, transmisja ze spotkania Lecha z Widzewem będzie dostępna w TV, a ściślej na TVP Sport. Istnieje też inna, aczkolwiek płatna opcja. Mowa tu o wykupieniu abonamentu stacji Canal+. Jeśli jesteś wiernym fanem polskiej ligi, to ta opcja może okazać się dla Ciebie idealna – wszak na programach Canal + znajdziesz transmisje ze wszystkich potyczek PKO BP Ekstraklasy!

Lech – Widzew: transmisja i stream online za darmo

Jeśli chodzi o legalne streamy online, to w przypadku Lecha z Widzewem nie będą one dostępne. Legalnymi źródłami będą zaś transmisje w TVP Sport, tudzież na Canal+. W przypadku wybrania pierwszej opcji, mecz będzie dostępny zupełnie za darmo, zaś jeśli macie zamiar zobaczyć je w stacji Canal+, to wymagać będzie to wykupienia miesięcznego abonamentu. To, które rozwiązanie wybierzecie, zależy tylko od Was!

Gdzie oglądać Lech – Widzew?

Skoro już wiesz, gdzie obejrzeć niedzielne spotkanie Lecha z Widzewem, to być może warto dodać sobie nieco emocji i przed jego rozpoczęciem obstawić jakiś kupon? Wśród naszych redaktorów znajdziemy takich, którzy regularnie śledzą poczynania najlepszych polskich ekip, a co za tym idzie, regularnie typują spotkania PKO BP Ekstraklasy. Jeśli macie ochotę, to z pewnością warto sprawdzić ich typy na niedzielne mecze!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze