Lech Poznań – Zagłębie Lubin: 300 zł w Superbet za wygrany zakład

Kristofer Velde przy piłce

Drużyna Lecha Poznań ma nadzieję na znacznie lepszą wiosnę i powrót do gry o mistrzostwo Polski! W pierwszym starciu rundy wiosennej Kolejorz podejmie na swoim obiekcie Zagłębie Lubin. Obstawiając to spotkanie u bukmachera Superbet zgarnąć można aż 300 PLN w bonusie, a wszystkie szczegóły odnośnie takiej promocji znajdziecie w poniższym tekście. Zapraszam więc do sprawdzenia.

baner Superbet na 20. kolejkę Ekstraklasy

Rozpoczyna się runda wiosenna PKO BP Ekstraklasy, a bukmacher Superbet przy tej okazji zaproponował nowym graczom szalenie ciekawą akcję promocyjną! W jej ramach tuż po założeniu konta obstawić możecie spotkanie Lecha z Zagłębiem i za trafiony zakład z rynku 1X2 zgarnąć aż 300 PLN bonusu! Co należy zrobić, by skorzystać z takiej oferty?

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na dowolny zakład z rynku 1X2 na mecz Lech Poznań – Zagłębie Lubin.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Jestem przekonany, że zdecydowana większość zakładów zostanie postawiona w kierunku wygranej Lecha Poznań. Kolejorz spędził zimę na 3. pozycji w lidze, natomiast Zagłębie musiało zadowolić się miejscem w środku stawki. Ostatecznie jednak do Was należy wybór odnośnie potencjalnego zwycięzcy meczu 20. kolejki. Ja serdecznie polecam skorzystać z opisanej promocji i życzę powodzenia w typowaniu!

Jeżeli masz wątpliwości, co do warunków i działania akcji promocyjnej Superbet, skontaktuj się z nami lub sprawdź pełny regulamin – w tekście przedstawiono jedynie skrócony opis promocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze