Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – Wisła Płock? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Kolejorz zagra z Wisłą już o godzinie 17:30, więc do samego spotkania zostało jeszcze trochę czasu. Lechici są tutaj ogromnymi faworytami, ale do tej rywalizacji podejdą nieco osłabieni. Czy uda się im wygrać?

Lech Poznań – Wisła Płock, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – Wisła Płock za darmo? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher do Canal+ Online na 30 dni darmowego korzystania z tej platformy. Co trzeba zrobić, żeby móc z tego skorzystać?

  1. Załóż konto z tego linku –> https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  6. Odbierz voucher i wpisz go na stronie Canal+
baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Lech Poznań – Wisła Płock, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie Lech Poznań – Wisła Płock będzie drugim spotkaniem, jakie tego dnia czeka nas w Ekstraklasie. Gospodarze są tutaj faworytami, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale to wcale nie oznacza, że Wisła nie powalczy o komplet punktów. Wbrew pozorom może tutaj sprawić niespodziankę i ograć Kolejorza, która ma falstart na początku sezonu. Na pewno będzie to ciekawe widowisko, które warto obejrzeć. Kto sięgnie po trzy punkty i zdobędzie pierwsze zwycięstwo w tym sezonu?

Lech Poznań – Wisła Płock, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania Ekstraklasy będziesz mógł oglądać w telewizji, gdyż prawa do tej ligi pozostały w Canal+ Sport. Na kanale telewizyjnym tej stacji będziesz mógł obejrzeć to starcie, które zostanie pokazane na Canal+ Sport 3. Transmisja rozpocznie się chwilę przed godziną 17:30.

Przy okazji sprawdź też, jak działają zakłady bez ryzyka u bukmacherów, bo często grając u operatorów z takimi bonusami możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania spotkań i nie martwić się o wynik rywalizacji!

Lech Poznań – Wisła Płock, transmisja online

Transmisja online z meczu Lech Poznań – Wisła Płock będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać!

Lech Poznań – Wisła Płock, szanse na zwycięstwo

Według bukmacherów, którzy przygotowali ofertę na to spotkanie, większe szanse na zwycięstwo ma Lech Poznań, ale wiemy, że ten nie najlepiej zaczął sezon. Z kolei Wisła chciałaby zdobyć trzeci komplet punktów, ale dobrze wiemy, że to wcale nie będzie proste zadanie.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Lecha Poznań z Wisłą Płock?

Spotkanie Lecha z Wisłą będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Lech zagra z Wisłą?

Lech zmierzy się z Wisłą już o godzinie 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze