Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – Raków Częstochowa? Czy będzie transmisja w TV lub stream online? Na te pytania odpowiemy dokładnie niżej. W sobotę rozegrany zostanie Superpuchar Polski, gdzie Lech zmierzy się z Rakowem. Dużo się mówi o tym, że Kolejorz wyjdzie tutaj rezerwami. Jak będzie w rzeczywistości?

fuksiarz, baner, polsatbox

Lech Poznań – Raków Częstochowa, gdzie oglądać

W sobotę czeka nas Superpuchar Polski, który zapowiadają się bardzo ciekawe. W nim zagrają zawodnicy Lecha Poznań i Rakowa Częstochowa. Pierwsza z tych drużyn prawdopodobnie wystawi rezerwy, chociaż tego nie możemy być pewni. Wiemy, że Lech za trzy dni ma ważny rewanż w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Na pewno będzie tutaj ciekawe widowisko, ponieważ każdy zawodnik chce się świetnie pokazać!

Lech Poznań – Raków Częstochowa, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja TV z meczu Lech Poznań – Raków Częstochowa? Transmisja w TV zostanie puszczona w Polsat Sport Extra oraz w aplikacji na telewizory od Polsat Box Go w pakiecie sportowym tej platformy. Ta jest do pobrania na wszystkie urządzenia z systemem Smart TV, a więc większość nowych telewizorów. Do działania Polsatu potrzebujesz jednak jeszcze sprawnego internetu, o czym warto pamiętać!

Lech Poznań – Raków Częstochowa, transmisja TV

Jeżeli nie masz dostępu do Polsat Sport Extra, a chcesz obejrzeć transmisję w TV ze spotkania Lech Poznań – Raków Częstochowa, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W Fuksiarzu możesz odebrać voucher o wartości 40 PLN do Polsat Box Go. Jak zdobyć taki voucher? To akurat jest bardzo proste i dokładnie to tłumaczymy w specjalnej instrukcji:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher
  4. Wykorzystaj go na stronie Polsat Box Go
Nie jesteś przekonany do tego rozwiązania? To przeczytaj opinie o Fuksiarzu, który zbiera pozytywne recenzje!

Lech Poznań – Raków Częstochowa, transmisja online

Wyżej pisaliśmy o tym, gdzie obejrzeć Lech Poznań – Raków Częstochowa, bo transmisja online z tego starcia na pewno będzie szukana przez wiele osób. Ta rywalizacja będzie puszczona online legalnie jedynie w Polsat Box Go oraz u partnerów tej telewizji, bo tylko tam można Superpuchar Polski.

Lech Poznań – Raków Częstochowa, szanse na zwycięstwo

Zdecydowanie Raków jest faworytem w tej parze, ale Lech na pewno może poszukać swoich szans w meczu. Zanim rozpocznie się to starcie możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie przygotowali na nie operatorzy!
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 lipca 2022 20:52.
fot. pressfocus
Gdzie oglądać mecz Lecha Poznań z Rakowem Częstochowa?

Spotkanie Lecha Poznań z Rakowem Częstochowa możesz obejrzeć m.in. w Fuksiarzu.

O której Lech Poznań zagra z Rakowem Częstochowa?

Lech zmierzy się z Rakowem już o 20:10!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze