W poniedziałek czeka nas wielki finał Pucharu Polski, w którym Lech Poznań zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Obecnie dwie najsilniejsze drużyny w kraju zmierzą się ze sobą o to prestiżowe trofeum, więc kibice mogą liczyć na dobre show i wiele bramek. Czy Kolejorz zabierze ze sobą trofeum do Poznania? A może to podopieczni Papszuna znów zaskoczą? fuksiarz, polsatbox

Lech Poznań – Raków Częstochowa, gdzie oglądać

Na 02.05.2022 zaplanowany został finał Pucharu Polski, w którym Lech Poznań zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Spotkanie rozegrane zostanie na neutralnym boisku, ponieważ odbędzie się na PGE Narodowym, a start zaplanowano na godzinę 16:00. Kolejorz jest faworytem w tym starciu, na co wskazują m.in. kursy dostępne u bukmacherów, ale nie może zlekceważyć rywali, jeżeli chce zdobyć to prestiżowe trofeum. Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Lecha z Rakowem? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo o tym piszemy więcej niżej, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

Lech Poznań – Raków Częstochowa, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Lech Poznań – Raków Częstochowa będzie do obejrzenia w Polsacie oraz w Polsat Sport. Masz więc dwa kanały telewizyjne, które puszczą tę rywalizację. Co jednak masz zrobić, gdy chcesz odpalić transmisję z tego spotkania, a nie masz dostępu do Polsatu? Wtedy sytuacja jest bardzo prosta, bo wystarczy skorzystać z Polsat Box Go, do którego proponujemy Ci niżej voucher!

Lech Poznań – Raków Częstochowa, transmisja za darmo

Jak więc odebrać voucher do Polsat Box Go i oglądać mecz stream online z finału Pucharu Polski za darmo? To akurat jest dość proste, bo wystarczy zarejestrować się w Fuksiarzu z naszego linku i spełnić jeden warunek, czyli wpłacić co najmniej 50 PLN na swoje konto gracza (tymi środkami możesz normalnie obstawiać u bukmachera i w ten sposób np. zwiększyć swoje emocje z oglądania), a następnie wystarczy już odebrać voucher do Polsatu.
  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać minimum 50 PLN
  3. Odbierz voucher
Transmisje live u bukmacherów często pozwalają nam oglądać mecze za darmo. Tym razem co prawda nie u samego operatora, ale i tak możemy obejrzeć spotkanie za darmo!

Lech Poznań – Raków Częstochowa, transmisja online

Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – Raków Częstochowa przez internet? Transmisja online będzie pokazywana w Polsat Box Go w przeglądarce oraz w aplikacjach na telefony i tablety z systemem Android lub iOS. Możliwości jest więc sporo, a jedyne co potrzebujesz, to sprawnego internetu.

Lech Poznań – Raków Częstochowa, kursy bukmacherskie

Zanim rozpocznie się spotkanie Lecha Poznań z Rakowem Częstochowa możesz jeszcze zerknąć na kursy, które na to starcie wystawili bukmacherzy. Pamiętaj, że obstawiając u nich możesz w prosty sposób zwiększyć emocje z oglądania. Na jakie mnożniki warto zwrócić uwagę? Jest to m.in. rynek 1X2:
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 maja 2022 18:32.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Lech - Raków?

Spotkanie Lecha z Rakowem będziesz mógł obejrzeć w Polsat i Polsat Sport.

O której Lech zagra z Rakowem?

Rywalizacja Lecha z Rakowem zaplanowana została na godzinę 16:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze