Lech Poznań – Pogoń Szczecin: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.02.2024

Lech Poznań - Pogoń Szczecin gdzie oglądać

Lech Poznań – Pogoń Szczecin: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Przed nami ćwierćfinałowe starcia w Pucharze Polski. Bez wątpienia spotkanie pomiędzy 3. i 4. drużyną ligowej tabeli będzie niezwykle interesujące i zacięte. Według bukmacherów faworytem są gospodarze, ale czy oznacza to, że przyjezdni nie mają szans na awans? Jeśli chciałbyś zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Lech – Pogoń, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym artykule.

Lech Poznań – Pogoń Szczecin na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Lech Poznań – Pogoń Szczecin na żywo? Już na starcie warto wspomnieć, że wszystkie spotkania Pucharu Polski zobaczysz wyłącznie w Polsacie Sport. Stacja ta od wielu już sezonów posiada prawa do pokazywania meczów z tychże rozgrywek, więc gdybyś chciał obejrzeć na żywo starcie swojej ulubionej drużyny, to warto rozważyć tę opcję. A opisywany pojedynek odbędzie się we wtorek, 27. lutego o 20:30.

Lech Poznań – Pogoń Szczecin gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Lech Poznań – Pogoń Szczecin również będzie dostępny. Co ciekawe żaden z bukmacherów nie posiada w swoich ofertach transmisji z rozgrywek pucharowych w naszym kraju, ale taką możliwość daje Polsat Box Go, czyli internetowa platforma Polsatu. Obejrzysz tam mnóstwo meczów i to nie tylko Pucharu Polski, ale również Fortuna 1. ligi.

Gdzie oglądać Lech Poznań – Pogoń Szczecin?

A skoro już wiesz gdzie oglądać Lech Poznań – Pogoń Szczecin, to warto przyjrzeć się również innym transmisjom live bukmacherów. W końcu niemal każdy legalnie działający operator posiada dostęp do wielu interesujących meczów. Chodzi między innymi o rozgrywki piłkarskie, takie jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1 i Eredivisie. Dodatkowo dochodzi dostęp do streamów z turniejów tenisowych, meczów siatkarskich, a także NBA czy NHL, więc jest co oglądać.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze