Lech Poznań – Pogoń Szczecin: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.04.2024

Lech - Pogoń gdzie oglądać

Lech Poznań – Pogoń Szczecin: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W niekwestionowanym hicie tej kolejki Ekstraklasy naprzeciwko siebie wyjdą drużyny z czołówki ligowej tabeli. Nie powinno więc dziwić, że trudno jest wskazać faworyta do zwycięstwa tego starcia. A gdybyś chciał zobaczyć to widowisko na własne oczy, ale nie wiesz gdzie oglądać Lech – Pogoń, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Lech Poznań – Pogoń Szczecin na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Lech Poznań – Pogoń Szczecin na żywo? Tak naprawdę transmisji z Ekstraklasy należy szukać wyłącznie w Canal+, bowiem to jedyne miejsce, które posiada prawa do spotkań live z naszej rodzimej ligi. Jeżeli więc jesteś fanem tychże rozgrywek, to warto rozważyć opcję wykupienia takiego pakietu od Canal+. A samo spotkanie odbędzie się w niedzielę, 7. kwietnia o 15:00.

Lech Poznań – Pogoń Szczecin gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Tak jak podałem nieco wyżej, stream online Lech Poznań – Pogoń Szczecin będzie dostępny zarówno w TV, jak i w internecie. Poza dostępem na Canal+ Sport w telewizji, możesz spodziewać się także transmisji na Canal+ Online, gdzie także możesz oglądać wszystkie spotkania Ekstraklasy. Warto również wspomnieć, że możesz skorzystać ze specjalnej promocji. Oto instrukcja:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Wykup subskrypcję i skorzystaj z pakietu promocyjnego
  3. Płać mniej przez okres 3 miesięcy
  4. Przejdź do sekcji TV i wybierz spotkanie Lech Poznań – Pogoń Szczecin
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Gdzie oglądać Lech Poznań – Pogoń Szczecin?

Jeśli już wiesz gdzie oglądać Lech Poznań – Pogoń Szczecin, to warto zwrócić uwagę również na transmisje live u bukmacherów. Tak naprawdę emocjonujących spotkań u największych operatorów nie brakuje. Chodzi między innymi o rozgrywki piłkarskie, takie jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1 i Eredivisie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze