Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – Piast Gliwice? Właśnie o tym piszemy niżej, gdzie znajdziesz odpowiedź. Kolejorz, obecny mistrz Polski, przyjmie dzisiaj u siebie Piasta. Naturalnie ekipa z Poznania jest faworytem, ale patrząc na jej ostatnią grę możemy zakładać, że nie będzie miała wcale tak prosto. Kto tutaj wygra?

Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – Piast Gliwice za darmo? Od kilku tygodni nie jest to już możliwe, ponieważ eWinner nie ma już voucherów do Canal+ Sport – a to właśnie ta stacja pokaże rywalizację tych ekip. Warto o tym pamiętać, ponieważ spotkanie odpalisz tylko w C+ w TV lub w Canal+ Online.

Lech Poznań – Piast Gliwice, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać Lech Poznań – Piast Gliwice? Wyżej znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Jeżeli chodzi o samą transmisję w TV z tego starcia, to spotkanie Lecha z Piastem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Sama transmisja rozpocznie się z kolei już o godzinie 17:30, więc możesz jeszcze sprawdzić m.in. nasze typy na piłkę nożną.

Lech Poznań – Piast Gliwice: transmisja i stream online za darmo

Transmisja online z meczu Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa będzie dostępna w Canal+. Co jeszcze warto wiedzieć o tej rywalizacji? Stream online ma być dostępny na stronie Canal+, którą możesz odpalić na każdej przeglądarce, a także w aplikacjach na telefony i tablety.

Gdzie oglądać Lech Poznań – Piast Gliwice?

Mecz Lecha Poznań z Piastem Gliwice odbędzie się na stadionie Kolejorza, a zaplanowano go na godzinę 17:30, ale nieco wcześniej czeka nas jeszcze studio przedmeczowe. Faworytem bukmacherów zdecydowanie jest Lech, co nas nie dziwi. Mistrzowie Polski mają lepszą kadrę niż Piast, ale czy to się przełoży na trzy punkty dla nich? Kolejna porażka mogłaby przelać czarę goryczy w Poznaniu.
Zdjęcie: pressfocus
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze