Lech Poznań – Korona Kielce: kurs 150.00 na zwycięzcę meczu

Bonus Superbet na Ekstraklasę

Przed nami ostatnia kolejka Ekstraklasy, w której emocji nie zabraknie. W końcu dalej nie wiadomo, kto zostanie mistrzem kraju. W jednym z pojedynków zobaczymy również Lecha, który u siebie zmierzy się z Koroną Kielce. To spotkanie to również świetna okazja dla nowych graczy nie posiadających jeszcze konta w Superbet. Mianowicie na każdego czekają dodatkowe środki.

Superbet kurs 150,00 34. kolejka Ekstraklasy

Bonus 300 PLN za poprawny typ na 1X2 w meczu Lech – Korona od Superbet!

Z okazji ostatniej kolejki Ekstraklasy, Superbet przygotował specjalną akcję dla wszystkich nowych użytkowników. Wystarczy, że założysz konto z kodem promocyjnym i spełnisz postawione w regulaminie wymogi, a w zamian możesz liczyć na dodatkowe 300 PLN. Jedyne co trzeba zrobić, to podać poprawny typ na wynik 1X2 w starciu Lecha z Koroną. A jak konkretnie wyglądają warunki opisanej promocji? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Dokonaj pierwszego depozytu na kwotę przynajmniej 50 PLN
  4. Postaw zakład SOLO na wynik 1X2 w meczu Lech – Korona
  5. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, a kurs to przynajmniej 1.14
  6. Jeżeli wygrasz zakład, otrzymasz dodatkowe 300 PLN bonusu!
Kupon Ekstraklasa

Powyższy kupon ma posłużyć jako przykład. Jeśli dalej nie jesteś pewnym co do wymogów akcji, to zachęcam do zapoznania się z regulaminem na stronie Superbet, pod adresem https://superbet.pl/wiki/300-pln-za-ostatnie-kolejki-052024.

Zaloguj się aby dodawać komentarze