Lech Poznań – Górnik Zabrze: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 02.09.2023

Velde po zdobyciu bramki

Gdzie oglądać Lech Poznań – Górnik Zabrze? Po odpadnięciu z eliminacji do europejskich pucharów i porażce ze Śląskiem Wrocław, poznański Lech będzie chciał wrócić na odpowiednie tory już w rywalizacji z Górnikiem Zabrze. Spotkanie to powinno być ciekawym widowiskiem, a my w poniższym tekście poinformujemy gdzie i w jaki sposób obejrzeć je na żywo i jakie opcje oferuje polski rynek transmisji. Zachęcam do sprawdzenia.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Lech Poznań – Górnik Zabrze na żywo w TV

W najbliższą sobotę, czyli 2. września 2023 roku będziemy mieli sposobność zobaczyć aż 3 spotkania PKO BP Ekstraklasy, a patrząc chronologicznie starcie Lecha z Górnikiem będzie ostatnim tego dnia meczem. Oznacza to, że rywalizacja w Poznaniu rozpocznie się właśnie tego dnia o godzinie 20:00. Jeżeli interesuje Was transmisja w TV, to opisywane zawody śledzić będziecie mogli zarówno w Canal+ Sport, jak i w Canal+ Sport 3. Jeżeli chodzi zaś o aktualne kursy na to starcie, prezentują się one w następujący sposób:

Kursy na zwycięstwo

Superbet
1.47
1
4.60
X
7.00
2
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Lech Poznań – Górnik Zabrze gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Coraz bardziej popularną formą oglądania meczów piłkarskich stają się streamy online, a więc transmisje internetowe. W przypadku rywalizacji Lecha z Górnikiem również będziemy mieli sposobność skorzystania z takiego streamu, jednak będzie on w pełni legalny i bezpieczny. Za dostęp do Canal+ Online zapłacicie teraz naprawdę niewielkie pieniądze, a w zamian za nie będziecie mogli oglądać wszystkie spotkania PKO BP Ekstraklasy w jakości HD i z polskim komentarzem – dotyczy to także batalii Lecha z Górnikiem!

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Lech – Górnik i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Lech Poznań – Górnik Zabrze?

Jak widzicie, operator Canal+ oferuje kilka opcji na obejrzenie spotkania Lech – Górnik i nie tylko. Na jego antenach zobaczycie z resztą wszystkie mecze naszej Ekstraklasy i wszystko to jest w pełni legalne i bezpieczne. Samo starcie w Poznaniu zapowiada się świetnie i kibiców naszej ligi na pewno nie trzeba specjalnie zachęcać do obejrzenia go na żywo. Ponadto sprawdźcie koniecznie transmisje live u polskich bukmacherów, a ja życzę jak najlepszych wrażeń z oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze