Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – Austria Wiedeń? O tym piszemy w poniższym artykule. W czwartek Lidze Konferencji Europy, a w niej dojdzie do spotkania Kolejorza z Austrią. Mistrzowie Polski niewątpliwie są faworytami w tym starciu, nawet jeżeli zagrają bez Marchwińskiego, Salamona, czy Ba Loua. Czy te braki nie przeszkodzą im w zdobyciu trzech punktów?

Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – Austria Wiedeń za darmo? To spotkanie zostanie puszczone w Viaplay, a rejestrując się z naszego linku możesz wykupić dostęp do platformy.

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Wykup abonament
  4. Przejdź do sekcji TV
  5. Oglądaj mecz Lech Poznań – Austria Wiedeń!

baner od viaplay na ligę konferencji

Sprawdź przy okazji, jak działają zakłady bez ryzyka i dowiedz się, z których bonusów u bukmacherów warto skorzystać!

Lech Poznań – Austria Wiedeń, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie, podobnie zresztą jak w poprzednim, spotkania Ligi Konferencji będą transmitowane na Viaplay. Mecz Lech Poznań – Austria Wiedeń także będzie pokazany na platformie streamingowej tego dostawcy. Mistrz Polski zmierzy się z Austrią Wiedeń już o godzinie 21:00. Jeżeli chcesz obejrzeć to starcie na dużym ekranie, to możesz zawsze przerzucić obraz z TV na laptopa i w ten sposób oglądać to starcie na dużym ekranie.

Lech Poznań – Austria Wiedeń, transmisja i stream online za darmo

Gdzie oglądać stream online z meczu Lech Poznań – Austria Wiedeń? Możesz to zrobić w kilku miejscach, np. na telefonie, czy tablecie z systemem Android lub iOS. Opcji jest sporo, a jedyne co musisz zrobić, to pobrać aplikację od Viaplay na swoje urządzenie, a także zapewnić jej stabilny dostęp do internetu.

Gdzie oglądać Lech Poznań – Austria Wiedeń?

Jak już wiesz, gdzie oglądać mecz Lech Poznań – Austria Wiedeń, to zapewne chciałbyś się też dowiedzieć, na jakich urządzeniach możesz to zrobić. Viaplay możesz odpalić na różnych urządzeniach, w tym na telefonach i tabletach z Androidem lub iOS, albo w aplikacji na Smart TV. Opcji jest sporo i warto wybrać dostosowaną do Ciebie!

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Lecha z Austrią?

Spotkanie Lecha z Austrią obejrzysz m.in. w Viaplay.

O której Lech zagra z Austrią?

Lech zmierzy się z Austrią już o godzinie 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze