Lecce – Juventus: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.01.2024

Filip Kostic

Gdzie oglądać mecz Lecce – Juventus? W niedzielę wieczorem rozegrany zostanie mecz ligi włoskiej: Lecce – Juventus. Jeśli chcesz prześledzić ten pojedynek i szukasz transmisji, przeczytaj poniższy tekst i zobacz, gdzie oglądać go w TV oraz internecie.

Lecce – Juventus, transmisja na żywo w TV

Starcie pomiędzy Lecce a Juventusem odbędzie się w niedzielę 21 stycznia 2024 o 20:45 na Stadio Via del Mare. Zdecydowanym faworytem tej rywalizacji będzie Stara Dama, która jest aktualnym wiceliderem ligi, podczas gdy Lecce w ostatnich tygodniach prezentuje się fatalnie i pikuje w dół tabeli. Masz ochotę obejrzeć ten mecz i zastanawiasz się, gdzie oglądać ligę włoską w TV? Transmisja dostępna będzie w Eleven Sports 1.

Lecce – Juventus: transmisja i stream online za darmo

Starcie to możesz prześledzić też w Superbet, który jest jednym z operatorów pozwalających swoim graczom na śledzenie meczów w apce mobilnej. Transmisje w ramach Superbet TV są darmowe. Jak z nich korzystać?

  1. Jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj dane z dowodu
  4. Przejdź do zakładów live i wybierz mecz oznaczony streamem
  5. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Lecce – Juventus?

Mecz Lecce – Juventus możesz obejrzeć w Superbet TV. W ofercie tego bukmachera znajdują się streamy z wielu lig oraz rozgrywek pucharowych, więc możesz być na bieżąco i oglądać mecze, gdzie tylko chcesz! Jeśli nie zdążyłeś się jeszcze zarejestrować, zrób to z naszym kodem i przy okazji zgarnij freebet 35 PLN oraz tydzień gry bez ryzyka. W ramach tej promocji możesz grać przez tydzień bez obaw o utratę środków, ponieważ otrzymasz zwrot ze wszystkich przegranych kuponów zawartych w ciągu siedmiu dni od rejestracji. Maksymalna kwota zwrotu to aż 3500 PLN. Zwrot ma formę bonusu.

Obrazek w tle: fot. LiveMedia/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze