Wczorajsze propozycję na League of Legends European Championship zostały trafione. Z tego powodu dzisiaj liczymy na powtórkę z piątku. Znowu zapowiada się hit wieczoru, jednak tym razem bliżej spojrzymy na spotkanie z udziałem fnatic oraz MAD Lions. Pierwsza z tych drużyn ma poważny problem, ale widać promyk nadziei w jej grze, z kolei druga ma duży komfort. Sobotni wieczór zapowiada się bardzo emocjonująco. 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 280 zł bez ryzyka + 25 29 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1549zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 280 zł
FREEBET: 29 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

fnatic – Origen

Sobota, 25.07.20 – 20:00

W piątek Rogue i MAD Lions zagrały jak przystało na nich. Łotry ograły Misfits Gaming, a Lwy zwyciężyły z fnatic. Obydwie drużyny mają duży komfort i pewny udział w fazie play-off. Teraz walczą tylko o pierwsze miejsce w grupie, co da im lepsze rozstawienie w kolejnym etapie. RGE zmierzy się dzisiaj z G2 Esports i pomimo tego, że drużyna Marcina “Jankosa” Jankowskiego ma ogromny kryzys, to dalej jest to G2, które już nie raz pokazało, iż zaskoczy wszystkich w najmniej spodziewanym momencie. Z tego też powodu akurat ten mecz omijam szerokim łukiem.

Swoje oczy skierujemy więc na starcie z udziałem fnatic. Co prawda FNC przegrało z MAD Lions wczoraj, ale w grze drużyny Oskara “selfmade’a” Boderka widać wreszcie przebłyski dobrej gry i powrotu do tego co prezentowali w play-offach poprzedniego splitu. Na pewno kilka aspektów gry, jak forma indywidualna niektórych graczy, czy drafty wymagają jeszcze poprawy, ale jest lepiej niż było na początku tego splitu. fnatic zagra dzisiaj przeciwko Origen. OG radzi sobie po prostu słabo i pomimo tego, że ma bilans 6:6, to wynika to raczej ze słabej dyspozycji reszty rywali niż dobrej formy tej ekipy.

Obydwie drużyny walczą o trzecie miejsce, które dzielą jeszcze z SK Gaming. Wydaje się, że największe szanse na końcową lokatę na podium z tych ekip ma właśnie fnatic. Ekipa selmade’a powoli uczy się na błędach i zaczęła nawet wygrywać gry, które mocno przegrywała we wstępnej fazie gry. Czy to się przełoży na dzisiejsze zwycięstwo nad Origen? Prawdopodobnie tak. Bardzo ważny będzie etap draftu (wyboru bohaterów). Jeżeli FNC dostanie kompozycję taką jaką chce (i nie będą to Hylissang na Leonie oraz Bwipo na Cho’Gatchie), to przejedzie się po rywalach bez problemu.

Jakie szanse z kolei dają drużynom bukmacherzy? Kurs na zwycięstwo drużyny Boderka wynosi 1.65. Jest to dość wysoki kurs i warto z niego skorzystać. Z kolei w przypadku Orignej jest to aż 2.25. Ja jednak wybieram fnatic i liczę, że popełni kilka błędów mniej niż we wczorajszym meczu, bo potencjał na dobry występ jest duży. 

Moja propozycja: zwycięstwo fnatic

Kurs: 1.65

Zagranie na esport

MAD Lions – SK Gaming

Sobota, 25.07.20 – 19:00

Jako drugie spotkanie tego dnia wybrał rywalizację SK Gaming z MAD Lions. Lwy jak już wyżej pisałem, mają duży komfort przed startem spotkania. W końcu walczą już tylko o pierwsze miejsce w tabeli, a występ w fazie pucharowej mają zapewniony. Jak więc podejdą do tego meczu? Na pewno nie odpuszczą go. W końcu Rogue może im uciec na jedno zwycięstwo, a biorąc pod uwagę to, że właśnie RGE dzisiaj zagra z G2, to MAD ma świetną okazję na zostanie samodzielnym liderem. 

Czy tak się stanie? Tego dowiemy się wieczorem. Jedno jest pewne – Lwy są zdecydowanym faworytem w meczu z SK Gaming. Co prawda SK zajmuje te trzecie miejsce w tabeli z bilansem 6:6, jednak to właśnie MAD Lions ma wszystkie argumenty po swojej stronie. Lepiej draftują i potrafią outdraftować rywali, indywidualnie wyglądają bardzo solidnie a rotacje po mapie to woda na młyn dla graczy Lwów. Wydaje się, że w obecnej formie zatrzymać mogą ich tylko oni sami (lub azjatyckie zespoły). 

Z kolei SK gra solidnie, ale to tyle. Zawodnicy tej drużyny nie błyszczą w sytuacjach jeden na jednego, a zdarzają im się też często pomyłki podczas walki o ważne obiekty na mapie. Taki obraz sytuacji sprawia, że wygrana Lwów jest bardzo prawdopodobna. Jednak nie opłaca się jej grać. Zamiast tego wybrałem sumę zabójstw w meczu. STS oferuje linie na +24.5 eliminacji po kursie 1.84. Myślę, że to dobry wybór, a obydwie formacje otworzą się w tym meczu i pójdą na wymianę ciosów. Razem z typem na wygraną fnatic da nam to kurs całkowity 3.04. 

Moja propozycja: suma zabójstw +24.5

Kurs: 1.84

STS kupon LEC