Le Havre – Nice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.12.2023

Daler Kuziaev

Gdzie oglądać mecz Le Havre – Nice? W sobotę odbędzie się mecz pomiędzy Le Havre a Niceą w 16. kolejce Ligue 1. Jeżeli interesuje Cię obejrzenie tego pojedynku, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

Le Havre – Nice, transmisja na żywo w TV

Mecz Le Havre z Niceą rozegrany zostanie w sobotę 16 grudnia 2023 na Stade Oceane o godzinie 17:00. Zdaniem bukmacherów faworytami tego starcia będą piłkarze z Nicei, którzy w tym sezonie imponują grą w defensywie. Czy i tym razem uda im się zaliczyć udany występ? Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz, jego transmisję znajdziesz w TV na Canal+ Now oraz Eleven Sports 2. Sprawdź również, gdzie oglądać Ligue 1 w telewizji oraz internecie.

Le Havre – Nice: transmisja i stream online za darmo

Omawiane starcie możesz obejrzeć w STS TV, gdzie dostępne są streamy online meczów Ligue 1 i nie tylko. Jeśli nie masz jeszcze konta, a chciałbyś korzystać z możliwości śledzenia meczów przez internet, sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj minimum jeden kupon na dobę
  4. Graj regularnie i oglądaj mecze w STS TV
  5. Życzę samych pozytywnych emocji i zielonych kuponów!

Gdzie oglądać Le Havre – Nice?

Le Havre – Nice obejrzysz w STS TV. Dostępne są tam transmisje meczów z wielu europejskich lig oraz rozgrywek pucharowych, jak również streamy z innych dyscyplin sportu. Każdy typer-kibic z pewnością znajdzie tam coś ciekawego do oglądania. Jeśli nie masz jeszcze konta w STS, załóż je z naszym kodem promocyjnym i skorzystaj z atrakcyjnego zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Obstaw pierwszy kupon, a jeśli nie wejdzie, odbierz zwrot. Powodzenia!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze