Gdzie oglądać mecz Lazio – Venezia? Na to pytanie odpowiedź poznasz niżej! W poniedziałek w Serie A dojdzie do dość interesującego starcia, w którym Lazio zmierzy się z Venezią. Na papierze wygląda to na bardzo interesujące starcie, bo obie te ekipy mają wahania formy i nie są w najlepszej sytuacji, jednocześnie bardzo potrzebując punktów. Kto je zgarnie?

lazio, venezia, superbet
fot. superbet

Mecz Lazio – Venezia dzisiaj, gdzie oglądać

Lazio do meczu z Venezią będzie podchodzić jako mocny faworyt. Niespecjalnie nas to dziwi, bo na papierze porównując składy tych ekip, to gospodarze wyglądają na o wiele silniejszą drużynę, ale czy uda się im to przełożyć na spotkanie?

Venezia ma spore wahania formy, co na pewno nie działa na korzyść tej drużyny. Teraz jeszcze zagra na wyjeździe, co oznacza, że nie może liczyć na wsparcie kibiców, a do bezpiecznej, 17 lokaty, traci aż trzy punkty.

Lazio – Venezia, transmisja na żywo w TV

Poniedziałkowy mecz Lazio – Venezia będziesz mógł obejrzeć w Eleven Sports 2, a także u bukmacherów. Jednym z operatorów, który pozwoli Ci na to, jest Superbet. Więcej o tym piszemy niżej, gdzie dokładnie to tłumaczymy.

Lazio – Venezia: transmisja na żywo za darmo

W Superbecie pokazywane są wszystkie spotkania Serie A. Mecz Lazio – Venezia możesz także obejrzeć bez opłat. Wystarczy postępować według specjalnej instrukcji, którą przygotowaliśmy z tej okazji:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się
  4. Oglądaj mecz

Lazio – Venezia, transmisja online

Zdecydowanie transmisja online z meczu Lazio – Venezia będzie jedną z ciekawszych, jakie można obejrzeć tego dnia. Superbet posiada swoją aplikację na telefon, a także wersję przeglądarkową, z której można skorzystać. Na pewno warto rozważyć takie rozwiązania, bo przede wszystkim są darmowe.

Lazio – Venezia, kursy bukmacherów

Kursy u bukmacherów na mecz Lazio – Venezia dość jednoznacznie pokazują, że to goście są faworytami. Różnica w kursach jest bardzo duża na korzyść Lazio!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 10:30.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Lazio - Venezia?

Starcie Lazio z Venezią będziesz mógł obejrzeć w Superbecie.

O której Lazio zagra z Venezią?

Lazio zmierzy się z Venezią już o godzinie 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze