Gdzie obejrzeć mecz Lazio – Genoa? Wszystkiego dowiesz się właśnie z tego artykułu. Już w piątek zawodnicy Lazio podejmą u siebie Genoę. Gospodarze są uważani za faworytów, ale trudno stwierdzić, czy przekują swoje argumenty w trzy punkty. Na pewno jednak warto będzie odpalić to starcie, więc przejdźmy do kwestii związanych z transmisją w TV i streamami online!

Lazio – Genoa – gdzie oglądać dzisiaj?

W piątek zawodnicy Lazio zagrają u siebie z Genoą. Będzie to dość ciekawe starcie, a jak nie wiesz, gdzie możesz oglądać dzisiaj to starcie, to dobrze trafiłeś. Transmisje z Serie A są dostępne do obejrzenia m.in. u bukmacherów. Wśród operatorów, którzy dają taką możliwość są m.in. STS, Superbet oraz Fortuna. Dzięki naszej współpracy z zakładami bukmacherskimi nie musisz wcale wiele płacić za dostęp do transmisji, o czym piszemy właśnie niżej.

Tutaj instrukcja do STS TV:

 1. załóż konto: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka
 2. wpisz kod ZAGRANIE
 3. zagraj dowolny kupon bez ryzyka za minimum 2 PLN
 4. przejdź do TV i oglądaj mecz

sts tv

Lazio – Genoa: gdzie oglądać za darmo?

Jak obejrzeć za darmo mecz Lazio – Genoa? Dzięki Superbet TV możesz to zrobić za darmo, bez grania jakiegokolwiek kuponu. Szczegóły są tutaj:

 1. zarejestruj się w tym miejscu: https://zagranie.com/go/superbet
 2. wpisz kod ZAGRANIE
 3. zaloguj się na konto
 4. odpal TV i oglądaj mecz
Superbet
Oglądaj Serie A za darmo w Superbet TV!

Lazio – Genoa: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Oprócz poprzednich bukmacherów warto przypomnieć też o Fortunie. Ten operator ma podobne zasady, jak STS, więc nie powinno Ci długo zająć zakładanie konta, czy granie kuponu.

 1. załóż konto: https://zagranie.com/go/fortuna
 2. wpisz kod ZAGRANIE
 3. zagraj BEZ RYZYKA dowolny kupon
 4. stawka to minimum 2 PLN
 5. przejdź do Fortuna TV i oglądaj mecz

baner fortuna tv

Lazio – Genoa: stream na żywo online

Mecz Lazio z Genoą będziesz mógł odpalić na streamie online właśnie u tych bukmacherów. Transmisje u nich są w dobrej jakości i nie warto przepłacać za abonament sportowy, skoro tutaj jest to za darmo.

Lazio – Genoa: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie obejrzeć mecz Lazio z Genoą, to zerknij też na kursy, jakie wystawili bukmacherzy. Ci operatorzy mają bowiem ciekawe zakłady i możesz dzięki nim wygrać sporo kasy.

Zdjęcie: PressFocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze