Lazio – Bayern Monachium: 300 zł za wygrany zakład 1X2

Kingsley Coman

W środę wieczorem na Stadio Olimpico w Rzymie odbędzie się mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów, w którym zagrają ze sobą miejscowe Lazio oraz Bayern Monachium. Specjalnie przy okazji powrotu Champions League bukmacher Superbet przygotował promocję, w której do wygrania jest 300 PLN freebetu. Jak zgarnąć taką ilość dodatkowych środków na grę? Przeczytaj poniższy tekst i sprawdź.

Liga Mistrzów 1/8 finału promocja Superbet

Freebet 300 PLN za trafiony typ 1X2 w meczu Lazio – Bayern Monachium w Superbet!

Środowe starcie pomiędzy Lazio a Bayernem Monachium to pierwszy z dwóch pojedynków pomiędzy tymi drużynami w 1/8 finału Champions League. W teorii o wiele większe szanse na awans będą mieć tutaj mistrzowie Niemiec, którzy celują w zdobycie trofeum za zwycięstwo LM, podczas gdy dla Biancocelestich już samo znalezienie się w 1/8 finału może być uznane za sukces. Jeśli masz swój typ na najbliższy mecz tych drużyn i sądzisz, że wiesz, kto wygra, skorzystaj ze specjalnej promocji Superbet i powalcz o 300 PLN darmowego zakładu. Jakie są warunki tej oferty? Sprawdź:

  1. Zarejestruj się z użyciem linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zrób depozyt na przynajmniej 50 PLN
  4. Zagraj kupon singiel z typem 1X2 na mecz Lazio – Bayern lub inne starcie 1/8 finału Ligi Mistrzów
  5. Stawka zakładu = minimum 2 PLN
  6. Jeśli uda Ci się wygrać, otrzymasz 300 PLN w formie freebetu
  7. Życzę powodzenia

Dokładne warunki znajdziesz w regulaminie promocji.

Opisana wyżej oferta jest niezwykle korzystna, ponieważ ryzykujesz tutaj naprawdę niewiele, bo tylko 2 PLN, a do wygrania masz aż 300 PLN w formie darmowego zakładu do wykorzystania na dalszą grę! Kolejną zaletą tej oferty jest to, że samodzielnie wybierasz typ oraz mecz, który obstawiasz, więc sam ustalasz, jakie ryzyko chcesz podjąć. Jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, nie czekaj i graj o 300 PLN freebetu. Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Pawel Andrachiewicz / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze