Lazio – Atletico Madryt: kurs 300.00 na wygrany zakład 1X2 + 50 zł za SuperPrzewagę

Antoine Griezmann

Mecz Lazio z Atletico Madryt w Lidze Mistrzów zapowiada się bardzo ciekawie. Przy okazji tego pojedynku bukmacher Superbet zorganizował specjalną promocję dla nowych graczy, w której do wygrania jest bonus w wysokości 600 PLN! Co trzeba zrobić, aby go zdobyć? Sprawdź to w poniższym artykule.

Superbet LM kurs 300 banner góra

600 PLN bonusu za trafiony typ na zwycięzcę meczu Lazio – Atletico w LM w Superbet!

Pojedynek pomiędzy Lazio a Atletico to mecz dwóch zespołów, które są faworytami to awansu do fazy play-off Ligi Mistrzów z grupy E. Rywalizacja ta będzie zatem niezwykle istotna dla dalszego układu sił w grupowej tabeli, dlatego obie strony z pewnością postarają się o zdobycie kompletu oczek. Masz swoje przeczucia odnośnie wyniku tego starcia i chciałbyś zagrać swój typ, walcząc o spory bonus? Taką szansę masz w Superbet! Jeżeli nie założyłeś jeszcze tam konta, możesz skorzystać ze specjalnej promocji i zagrać dowolny typ 1X2 na ten mecz z kursem 300,00! Jak to możliwe? Sprawdź:

  1. Załóż konto z linku: https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać minimum 50 PLN na depozyt
  4. Zagraj kupon SOLO zawierający typ na zwycięstwo dowolnej drużyny lub remis w meczu Lazio – Atletico Madryt za przynajmniej 2 PLN
  5. Jeśli zagrany przez Ciebie kupon okaże się wygrany, otrzymasz 600 PLN bonusu!
  6. Oprócz tego otrzymasz 50 PLN, jeśli w meczu zastosowana zostanie Superprzewaga
  7. Powodzenia!

Zapoznaj się z regulaminem promocji w celu poznania dokładniejszych szczegółów tej akcji.

Superbet LM kurs 300 banner dół

Opisana wyżej oferta jest niezwykle korzystna, ponieważ możesz obstawić swój typ z kursem 300,00, a do wygrania masz aż 600 PLN bonusu! Biorąc pod uwagę to, że ryzykujesz zaledwie 2 PLN, warto jest wziąć udział w tej promocji i powalczyć o dodatkowe środki na grę! Przypominam, że oferta dotyczy graczy, którzy nie mają jeszcze konta w Superbet! Życzę powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Daniel Castro / SPP/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze