Las Palmas – Villarreal: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 13.01.2024

Las Palmas - Villarreal gdzie oglądać

Las Palmas – Villarreal: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Pierwsze sobotnie spotkanie w hiszpańskiej La Liga zapowiada się niezwykle ciekawie. Mianowicie na placu boju zobaczymy 10. i 13. drużynę obecnej tabeli, więc można oczekiwać zaciętego pojedynku. Bez wątpienia więc trudno jest wskazać faworyta do zwycięstwa w tym starciu, o czym świadczą również wyrównane kursy bukmacherskie. A jeżeli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Las Palmas – Villarreal, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Las Palmas – Villarreal gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć pojedynek Las Palmas – Villarreal za darmo? Sporej liczby transmisji live należy szukać między innymi u bukmacherów. Jednym z lepiej zaopatrzonych jest bez wątpienia Fortuna, gdzie znajdziesz streamy z meczów piłkarskich, ale też tenisowych, czy hokejowych. A conależy zrobić, aby otrzymać dostęp do La Liga w Fortuna TV? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Żeby oglądać streamy z meczów musisz posiadać dodatni bilans konta depozytowego oraz postawić kupon w ciągu 7 dni do rozpoczęcia transmisji
  3. Znajdź mecz, który Cię interesuje w zakładce “Zakłady live” i oglądaj go za darmo

Las Palmas – Villarreal na żywo w TV

Pojedynek pomiędzy Las Palmas a Villarrealem będziesz mógł zobaczyć również w TV. Dostęp do meczów La Liga posiada w naszym kraju między innymi Eleven Sports i to właśnie tam należy szukać wielu meczów z każdej kolejki ligi hiszpańskiej. Stacja ta oferuje także dostęp do meczów Serie A czy Ligue 1, więc każdy znajdzie tam coś dla siebie. Natomiast potyczka Las Palmas – Villarreal odbędzie się w sobotę, 13. stycznia o 14:00.

Las Palmas – Villarreal gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Las Palmas – Villarreal znajdziesz więc za darmo w Fortunie. Bukmacher ten oferuje dobrze rozbudowana zakładkę na żywo, gdzie znajdziesz sporo pojedynków live. Wystarczy tak naprawdę spełnić tylko kilka podstawowych wymogów, jak postawienie kuponu i posiadanie środków na koncie gracza. To wystarczy, aby cieszyć się z najlepszych spotkań na żywo!

Gdzie oglądać Las Palmas – Villarreal?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Las Palmas – Villarreal, warto poznać także inne ligi, które znajdziesz u bukmacherów w transmisjach na żywo. Od dłuższego już czasu operatorzy posiadają bowiem prawa do meczów live i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie, a wszystko zupełnie za darmo i bez problemów w transmisji!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze