Las Palmas – Girona: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.04.2024

Las Palmas - Girona gdzie oglądać

Las Palmas – Girona: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W pierwszym sobotnim spotkaniu w La Liga naprzeciw siebie staną drużyny będące w zupełnie innej formie i walczące o inne cele. Gospodarze w ostatnich tygodniach przegrywają niemalże wszystko, natomiast goście walczą o podium. A jeśli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Las Palmas – Girona, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym artykule.

Las Palmas – Girona gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Las Palmas – Girona zupełnie za darmo? Mnóstwo interesujących transmisji z meczów znajdziesz między innymi Betclic. To właśnie tam możesz śledzić najciekawsze pojedynki z takich lig, jak niemiecka, francuska, hiszpańska czy holenderska. Co ciekawe pojedynki te możesz śledzić na stronie internetowej, jak i w aplikacji. A co trzeba zrobić, aby skorzystać z dostępu do Betclic TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Betclic z linku https://zagranie.com/goto/betclic/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Las Palmas – Girona i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”

Las Palmas – Girona na żywo w TV

Najbliższe starcie Las Palmas – Girona, będziesz mógł również zobaczyć na żywo również w innym miejscu niż u bukmacherów, ale nie w telewizji. Co prawda prawa do meczów La Liga posiada Canal+ Sport, jednak opisywany mecz będzie pokazywany jedynie przez Canal+ Online. Ponadto stacja ta jako jedyna w kraju oferuje mecze polskiej Ekstraklasy. A pojedynek pomiędzy Las Palmas a Gironą odbędzie się w sobotę, 27. kwietnia o 14:00.

Las Palmas – Girona gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jak już wspomniałem, stream online Las Palmas – Girona zobaczysz między innymi w Betclic. Znajdziesz tam wspomnianą już sporą liczbę meczów na żywo i to całkowicie za darmo. Wystarczy, że przejdziesz przez rejestrację konta i zalogujesz się na swój profil gracza, a następnie obstawisz zakład raz na 24 godziny. W zamian otrzymasz dostęp do meczów live!

Gdzie oglądać Las Palmas – Girona?

Jeśli już wiesz gdzie oglądać Las Palmas – Girona, to warto zwrócić uwagę również na inne transmisje live oferowane przez bukmacherów. W końcu niemal każda tego typu firm w Polsce posiada dostęp do wielu interesujących meczów. Chodzi między innymi o rozgrywki piłkarskie, takie jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1 i Eredivisie. Dodatkowo dochodzi dostęp do streamów z turniejów tenisowych, a także NBA czy NHL, więc jest co oglądać i to zupełnie za darmo.

Zaloguj się aby dodawać komentarze