Nie tylko seniorska kadra będzie miała dzisiaj do czynienia z ekipą Selecao. Na poziomie U21 również nie zabraknie emocji, ponieważ przed nami rewanżowe spotkanie o udział w Mistrzostwach Europy do lat 21. Pierwsze spotkanie w Zabrzu zakończyło się wygraną gości, dlatego przeglądamy najciekawsze opinie Fortuny przed meczem rewanżowym i polujemy na wysokie kursy w ofercie legalnego bukmachera.

Fortuna opinie – dowiedz się więcej o legalnym bukmacherze

Portugalia U21 vs Polska U21 – zapowiedź meczu, kursy główne i Fortuna opinie

Portugalczycy po pierwszym meczu mogą być zadowoleni, jednak bardziej z wyniku, niż ze swojej gry. Selecao wygrali w Zabrzu po bramce Diego Joty, jednak nie porwali swoim występem. Przed spotkaniem wiele osób spodziewało się łatwego zwycięstwa gości, jednak do końcowych minut musieli walczyć o swoje. Kultura gry była wyraźnie po stronie tego zespołu, jednak warunki fizyczne, cechy ambicjonalne, w tych kwestiach Biało-Czerwoni wyglądali naprawdę obiecująco. W składzie gospodarzy bryluje wiele indywidualności, ale to nie oznacza, że goście będą bez szans.

Polacy mogą wracać pamięcią do pierwszego spotkania z Portugalią ze sporym niedosytem. Myślę, że zasłużyliśmy w tym meczu na więcej, zwłaszcza ze nie taki rywal straszny, jak go malują. Przegrana 1:0 na własnym boisku komplikuje naszą sytuację, jednak nadal losy dwumeczu są otwarte. Biało-Czerwoni muszą zagrać podobnie jak w Zabrzu, z tym że z większą koncentracją w ataku i wykorzystać wszystkie nadążające się okazje. Zadanie nie będzie łatwe, jednak w drugiej połowie pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie walczyć z tym rywalem jak równy z równym. Jak prezentują się kursy główne w tej rywalizacji?

fortuna opinieFortuna opinie:

Jak widać, kurs na wygraną Biało-Czerwonych jest bardzo wysoki. Bukmacherzy nie dają większych szans naszej drużynie, a przelicznik wynosi 6.9. Dla porównania remis 4.14, a triumf gospodarzy 1.45. Myślę, że ciekawie prezentuje się tutaj podpórka na zespół gości, ponieważ ekipie Selecao do awansu wystarczy nawet remis – 2.59.

Fortuna opinie i zdarzenia dodatkowe w tej rywalizacji

Przed rewanżem kluczowe pytanie brzmi, czy Polska zdobędzie gola? Pomimo tego, że legalni bukmacherzy za zdecydowanego faworyta tej rywalizacji uznają gospodarzy, to jednak przeglądając ofertę, można zauważyć, że Fortuna spodziewa się gola Biało-Czerwonych. Kurs, że ekipa gości trafi do siatki, wynosi 1.72, a w przeciwnym przypadku 1.93.

  • Polska strzeli gola – 1.72
  • Polska nie strzeli gola – 1.93

Spotkanie w Zabrzu było pierwszym meczem w wykonaniu Polaków, w którym nie trafili do siatki od 10 kolejnych rywalizacji. We wszystkich starciach eliminacyjnych strzelaliśmy gola, więc wątpię, żebyśmy zakończyli ten dwumecz bez jakiejkolwiek zdobyczy bramkowej.

Portugalczycy w eliminacjach słynęli z tego, że zdobywali wiele bramek, ale zdarzało im się również często coś stracić. Polacy mieli lepszą defensywę pod kątem statystyk grupowych. W czterech z pięciu ostatnich spotkań z udziałem Selecao nie było wyniku BTTS. Polska w dwóch poprzednich starciach również nie zanotowała takiego rezultatu, jednak tutaj spodziewam się innego scenariusza. Biało-Czerwoni muszą zaryzykować, przez co gospodarze będą mieli więcej przestrzeni między formacjami. Myślę, że zobaczymy tutaj wymianę ciosów, ponieważ podopieczni Czesława Michniewicza z każdą upływającą minutą będą się coraz mocniej odkrywali. Portugalia w dwóch ostatnich rywalizacjach zanotowała underowy rezultat, jednak myślę, że tutaj będzie zupełnie inaczej. Kurs na +2,5 gola w tym starciu jest na średnim poziomie, gdyż wynosi 1.8.

  • +2,5 gola – 1.80