Wielkimi krokami zbliża się Wimbledon, który rozpocznie się już lada dzień. Polacy poznali swoich rywali, a Iga Świątek pierwszy mecz zagra z Janą Fett. Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 27.06.2022, o godzinie 12:00. Chorwatka to dopiero 254 rakieta w światowym rankingu, więc trudno się spodziewać, żeby stanowiła trudne wyzwanie. W BETFAN można zagrać kurs 50.00 na to, że Świątek wygra całego Wimbledona. Jak to zrobić? O tym więcej piszemy niżej!

baner kurs 50.00 na świątek - fett
fot. betfan

Kurs 50.00 na Igę

Iga Świątek to obecnie bezsprzecznie najlepsza tenisistka na świecie, która nie ma sobie równych. Po wygranej we French Open przyszedł czas na Wimbledon, gdzie zmierzy się z Janą Fett. Spotkanie zaplanowano na poniedziałek, 27.06.2022, na godzinę 12:00. Trudno spodziewać się innego wyniku, niż gładkie zwycięstwo Polki, ponieważ różnica w umiejętnościach obu zawodniczek jest wręcz ogromna.

Polka jest faworytką nie tylko do wygrania tego spotkania, ale także całego turnieju, dlatego BETFAN, który ma dobre opinie, postanowił przygotować dla nas specjalny bonus. U tego bukmachera możesz zagrać kurs 50.00 na to, że Iga Świątek wygra Wimbledona. Aby wziąć udział w promocji musisz mieć założone konto, więc jak jeszcze go nie masz, to kliknij poniższy przycisk i ciesz się z bonusu!

Jak już masz założone konto (rejestracja musi być między 22.06, godz. 12.00 a 27.06, godz. 23.59), to kolejne kroki, jakie musisz spełnić, są bardzo proste. Wszystko zresztą dokładnie tłumaczymy w poniższej instrukcji, gdzie wszystko tłumaczymy:

  1. Dokonaj depozytu na min. 55 PLN
  2. Zagraj pierwszy kupon za min. 50 PLN
  3. Jeżeli typ nie wejdzie, to dostaniesz zwrot do 600 PLN
  4. Zagraj zakład na wygraną Igi Świątek w turnieju Wimbledon
  5. Musi to być singiel za maksymalnie 5 PLN

Jeżeli trafisz i Świątek wygra Wimbledona, to dostaniesz wygraną na konto główne, skąd możesz od razu wypłacić środki. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony. Pamiętaj, że nie możesz grać kuponu za środki bonusowe – te muszą pochodzić z głównego konta!

fot. pressfocus

 
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze