We wtorek, 05.07.2022, o godzinie 20:00 Lech Poznań zagra z Qarabagiem w walce o Ligę Mistrzów. Dla Kolejorza będzie to pierwsza runda eliminacji i już trafił na dość wymagającego rywala. Kolejorz nie będzie miał więc prostej przeprawy, ale wiele osób w niego wierzy. W BETFAN można zagrać kurs 50.00 na zwycięstwo Lecha Poznań – szczegóły znajdziesz niżej!
baner betfan na mecz lecha
fot. betfan

Kurs 50.00 na Lecha Poznań

Lech Poznań jako mistrz Polski będzie miał teraz świetną okazję do powalczenia o europejskie puchary. Kolejorz walczy o Ligę Mistrzów, ale już w pierwszej rundzie trafił na niewygodnego rywala, ponieważ zmierzy się z Qarabagiem. To przeciwnik, który może zaszkodzić Lechowi, ponieważ wiemy, że jest trudnym przeciwnikiem. Czy Lechowi uda się uzyskać sporą przewagę przed rewanżem? Bukmacherzy twierdzą, że są na to szanse! Z okazji tego meczu BETFAN, który ma dobre opinie, postanowił przygotować dla nas specjalny bonus. U tego bukmachera możesz zagrać kurs 50.00 na wygraną Lecha Poznań. Aby wziąć udział w promocji musisz mieć założone konto, więc jak jeszcze go nie masz, to kliknij poniższy przycisk i ciesz się z bonusu! Jak już masz założone konto (rejestracja powinna się odbyć pomiędzy 04.07, godz. 13:00 a 05.07, godz. 19:59), to kolejne kroki, jakie musisz spełnić, są bardzo proste. Wszystko zresztą dokładnie tłumaczymy w poniższej instrukcji, gdzie wszystko tłumaczymy:
  1. Wpłać min. 55 PLN
  2. Zagraj pierwszy kupon za min. 50 PLN
  3. Jeżeli Twój kupon nie wejdzie, to dostaniesz od bukmachera zwrot do 600 PLN
  4. Zagraj zakład na wygraną Lecha Poznań w meczu z Qarabag po kursie 50.00 (znajdziesz ten zakład na stronie bukmachera)
  5. Musi to być singiel za maksymalnie 5 PLN
Jeżeli Lech Poznań zwycięży, to dostaniesz swoją wygraną na konto główne, skąd możesz od razu wypłacić środki. Środki muszą pochodzić z głównego konta, nie mogą być to bonusowe pieniądze. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony. fot. pressfocus
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze